Epic Games Store’nin ücretsiz oyun sistemi 2 yıldan fazla bir süredir çalışıyor. Her perşembeleri saat 19:00’da verilen bu oyunları almak için tek gereken ücretsiz bir Epic hesabı oluşturmak ve iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmek. Epic, şimdiye kadar 100’den fazla oyun dağıttı ve duracak gibide durmuyor. İşte bu ve önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu.

Haftanın ücretsiz oyunu – Danara: Trials of Fear Edition

dandara-epic-games

Bugünden 4 Şubat 19:00’a kadar sürecek olan, hızlı ve tempolu oynanışa sahip bir Metroidvania olan Danara: Trials of Fear Edition‘u alabilirsiniz. Oyun aynı zamanda Xbox Games With Gold ile Şubat ayında oynayabileceğiniz oyunlarda yerini alıcak.

Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu – For The King

fortheking-epic-games

4 Şubat 19:00’da alabileceğimiz, 2018’de piyasaya sürülen harika bir strateji RPG oyunu olan For The King‘i alabileceksiniz. For The King, geçen yıl da Epic’te ücretsiz olmuştu. Eğer kaçırdıysanız, işte size harika bir fırsat. Oyunda 3 adet kahramandan oluşan ekibiniz krallığa barış getirmek için bir serüvene atılıyor. Sıra tabanlı ve kutu oyunu – zar atma tarzının bir karışımı olan oyunun en azından kütüphanenizde kalmasını öneriyoruz.

Bu ay Epic tarafından verilen ücretsiz oyunlar

Tarih

Ocak 28 – Şubat 4, 2021

Ocak 21 – Ocak 28, 2021

Ocak 14 – Ocak 21, 2021

Ocak 7 – Ocak 14, 2021

Ocak 1 – Ocak 7, 2021

Oyun haberleri ve diğer topluluk gelişmeleri hakkında yenilikleri, duyuruları takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz!


administrator

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir