Amazon Prime 2021 Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Amazon Prime Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Aylık olarak kullanıcılarına ücretsiz oyunlar dağıtan Amazon Prime’in Nisan ayında dağıtacağı 5 ücretsiz oyun belli oldu.

Abonelerine ücretsiz oyun vermesiyle ön plana çıkan Amazon Prime, bu ay da boş durmadı. Nisan ayına özel 5 adet ücretsiz oyun dağıtacağını müjdelyen Amazon’un bu ayki en dikkat çekici oyunuysa The Escapists oldu. Listedeki diğer oyunlarsa Moving Out, Move or Die: Couch Party Edition, Aces of the Luftwaffe: Squadron ve Before I Forget oldu.

The Escapists

Amazon Prime


2014 yılında Team17 Digital tarafından yayınlanan bu oyunda, temel amaç hapisten kaçmak. Hapisten nasıl kaçacağınızıysa tamamen siz belirliyorsunuz, aman gardiyanlara yakalanmayın. Eğer AmazonPrime üyeliğiniz varsa, bu oyuna Nisan ayında ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Moving Out

Amazon Prime


Yaklaşık 1 yıl önce, 28 Nisan 2020 tarihinde yine Team17 Digital önderliğinde oyun dünyasına giriş yapan oyun, bir çeşit simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Bu oyunu AmazonPrime üyeleri Nisan ayında ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilecek.

Move or Die: Couch Party Edition

Amazon Prime


21 Ocak 2016 yılında Those Awesome Guys tarafından yayınlanan oyun, çıktığı zamanlarda birçok insan tarafından ilgi görmüştü. Çok oyunculu bir oyun moduna sahip olması, oyun için gerçekten büyük bir artı. Amazon Prime üyeliğiniz varsa, önümüzdeki ay bu oyunu hiçbir ücret ödemeden deneyimleyebilirsiniz.

Aces of the Luftwaffe: Squadron

Amazon Prime


17 Kasım 2017 tarihinde HandyGames önderliğinde oyun dünyasına ilk adımını atan video oyunu, oyuncularına aksiyon dolu anlar yaşatıyor. Oyunun amacıysa düşmanların attığımı mermilerden kaçarken, özel güç kartlarını toplayıp düşmanları alt etmek. Eğer oyun ilginizi çektiyse Nisan ayında bu oyuna Amazon Prime üzerinden ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Before I Forget

Amazon Prime


16 Temmuz 2016 tarihinde 3-Fold Games tarafından yayınlanan bu oyun, yalnız bir kadının hikayesini konu alıyor. Karmakarışık bir dünyanın içinde geçen bu oyunu deneyimlemek isterseniz önümüzdeki ay Amazon Prime aboneliğiyle ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
Rockstar Oyunları %70’e Varan İndirimlerle Steam’de!