amongus

Among Us, 2021 Yılında PS4 ve PS5’e Geleceği Açıklandı

PlayStation’ın State of Play canlı yayını sırasında, geliştirici Innersloth’s Among Us’ın bu yıl PlayStation 4 ve PlayStation 5’e geleceğini duyurmak için kısa bir açıklama yaptı. Kesin bir çıkış tarihi belirtilmedi, ancak crossplay ve çevrimiçi çok oyunculu destekleneceğini biliyoruz. Innersloth, oyunun bu yıl PlayStation konsollarına gideceğini doğrulamanın yanı sıra, Ratchet & Clank: Rift Apart geliştiricisi Insomniac Games ile Playstation’a özel bir Among Us projesi oluşturmak için Ortaklık kurdu. Cilt, kıyafet, şapka ve Clank görünümlü bir evcil hayvan içeren imza PlayStation mascot duo’ya dayanıyor.

Among Us’un Ortaklıkla İlgili Paylaştığı Twit

State of Play livestream, subnautica: below Zero’nun 14 Mayıs’ta PS4 ve PS5’TE (Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X|S’nin yanı sıra) piyasaya sürüleceğine dair onay gibi birkaç duyuru daha içeriyordu. Bununla birlikte, sunumun büyük kısmı Ratchet & Clank: Rift Apart etrafında toplanmıştır. Insomniac Games, yeni dünyayı, karakterleri ve yetenekleri sergileyen 15 dakikalık bir oyunla güçlendirildi.

Aramızdaki diğer haberlerde, iç oyun sanat tarzını elden geçirmek için hala çok çalışıyor. Diğer gelecek güncellemeler yeni toplantı bir ekran ve daha güçlü lobileri vardır. Başka bir yerde, oyun için bir Nisan güncellemesi, birden fazla kullanıcının aynı cihazı kullanarak oyuna giriş yapmasına izin verdi.

Among Us hakkında detaylı bilgi için buraya, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz!

Daha Fazla İçerik
Oyun Haberleri
Yeni BioShock Oyunu Açık Dünya Olabilir | 2021