Maisie Williams, Animal Crossing Sürdürülebilirlik Kampanyası İçin H&M İle Ortaklık Oluşturdu – 2021

13 Nisan’dan itibaren giyim perakendecisi H&M ve Game of Thrones yıldızı Maisie Williams, oyuncuların moda ayak izlerini nasıl azaltacaklarını öğrenebilecekleri kendi sanal cenneti olan Looop Adası’na ziyaretçileri ağırlıyor. Adada hem H&M’den ilham alan bir vitrin hem de oyunun ilk geri dönüşüm istasyonu olan Looop Machine var. Perakendecinin geçen Ekim ayında piyasaya sürülen gerçek cihazından sonra modellenen Loop Machine, dijital kazılarınızdan başlayarak “modadaki döngüyü kapatmak için birleşik bir çaba içinde istenmeyen giysilerin yeniden kullanılmasını, yeniden üretilmesini ve geri dönüştürülmesini” teşvik etmek için tasarlandı.

Animal Crossing

Adanın ortaya çıkmasına ek olarak, bazı oyuncular 13 Nisan’da Williams ve H&M global sürdürülebilirlik Müdürü Pascal Brun ile tanışma şansına sahip olacaklar ve çift oyuncuları ağırlayacak ve Looop Island bülten panosunda hızlı moda hakkındaki düşüncelerini paylaşmaya teşvik edecekler. Ancak, bu kampanya sadece dijital bir kampanya değil. Looop Adası, özellikle genç nesiller için çevre sorunları ve hızlı modanın tehlikeleri hakkında farkındalık yaratmanın ilk adımıdır. Williams, ”uzun vadeli hedef, 2030 yılına kadar tüm H&M Group markalarında tekstiller için yüzde 100 geri dönüştürülmüş veya diğer sürdürülebilir kaynaklı malzemeleri kullanmaktır” dedi.

Animal Crossing

“Gezegenimizi gelecek nesil için korumak için harekete geçmenin ve modada daha uygulanabilir üretim devreleri yaratmanın zamanı geldi.” Animal Crossing: New Horizons, H&M’s gibi kampanyalara yabancı değil. geçen yıl piyasaya sürüldüğünden beri Animal Crossing: New Horizons, hem markalara hem de Politikacılara mesajlarını tanıtmak ve yeni kitlelerle bağlantı kurmak için eşsiz bir fırsat sundu. Şimdiye kadar Marc Jacobs ve Valentino’dan ilham alan pop-up’ların yanı sıra Başkan Biden’in kampanyasını tanıtmaya adanmış bir ada gördük ve bunlar sadece birkaç örnek.

Animal Crossing

Animal Crossing ana sayfasına ulaşmak için buraya, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz!

Daha Fazla İçerik
Supercell, 3 Yeni Clash Oyununu Duyurdu