Apex Legends Mobil Platformlara Çıkış Yapıyor – 2021

Son dönemlerin en popüler Battle Royale oyunlarından biri olan Apex Legends’ın mobil sürümü resmi olarak duyuruldu. Apex Legends oyun direktörü Chad Grenier, bu ayın sonunda Apex Legends Mobile’nin bölgesel beta testlerinin başlayacağını duyurdu. Ekibi için çok büyük bir an olduğunu söyleyen Chad, battle royale görünümünü bu sefer de mobil cihazlarda yapmayı hedeflediklerini de sözleri arasına ekledi.

Apex Legends Mobile’de Platformlar Arası Çarpraz Geçiş Desteği Olmayacak

Apex Legends Mobil

Yeni oyun hakkında gelen bir diğer bilgiyse, platformlar arası çarpraz geçişin desteklenmeyeceği hakkında oldu. Yani Apex Legends Mobile özüne sadık kalarak sadece mobil platformlarda olacak. Buna göre bilgisayardan veya konsoldan giren bir kişi, telefondan gelen bir kişi ile aynı mücadeleye katılamayacak.

Aynı zamanda yeni oyun, diğer büyük bölgelerde yayınlanmadan önce Filipinler ve Hindistan bölgelerinde beta sürümüyle piyasaya sürülecek. Eğer bir problem çıkmazsa da, oyun diğer bölgelerde de kullanıma Play Store üzerinden açılacak.

Apex Legends Mobile

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak

Daha Fazla İçerik
Amazon Prime 2021 Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu