Apex Legends Mobile İçin Beta Sürümü Yayınlandı – 2021

Son zamanlarının favori Battle Royale oyunlarından biri olan Apex Legends’ın mobil platformlara geleceğini daha önceden sizlere paylaştığımız bir yazıyla duyurmuştuk. Beklenen gelişme ise geçtiğimiz saatlerde yaşandı, Electronic Arts, Apex Legends Mobile oyununun beta sürümünü Hindistan ve Filipinler için yayınladı.

Geçtiğimiz haftalarda teknoloji devi Electronic Arts, son zamanların sevilen Battle Royale oyunu olan Apex Legends için mobil versiyon çalışmalarına başlandığını duyurmuştu. Apex Legends Mobile versiyonu tamamen çıktığında PUBG, CoD Mobile gibi dev serilerle büyük bir rekabete gireceğe benziyor.

Apex Legends Mobile Beta Sürüm Yayınlandı

Yaklaşık 11 günlük bir bekleyişin ardından, Apex Legends Hindistan ve Filipinler bölgelerinde beta sürümünü yayınladı. Aynı zamanda Apex Legends Mobile için Google Play Store’da ön kayıtlar da açılmış durumda. Android işletim sistemli bir cihaza sahip olan ve oyunu destekleyen bir bölgede bulunan kullanıcılar yakın zamanda oyunu oynamaya başlayabilecek.

Apex Legends Mobile İçin Nasıl Ön Kayıt Yapılır?

Apex Legends Mobile Beta Sürüm Yayınlandı

Oyunu destekleyen bir bölgede bulunan kullanıcılar, Google Play Store uygulaması üzerinden oyunun profiline girdikten sonra “ön kayıt” yazısına tıklayarak kaydını yaptırabilir. Oyun indirilmeye açıldığı zaman da eğer cihazınız oyunu kaldırıyorsa Apex Legends deneyiminizi mobil platformlar üzerinden sürdürebilirsiniz.

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri

Apex Legends Mobile Beta Sürüm Yayınlandı

Bu oyunu oynayabilmeniz için cihazınızda minimum 1.34 GB’lık bir boş depolama alanı, Android 6.0 veya Android 6.0 üstü bir sürüm, son olarak da Snapdragon 625 veya üzerinde bulunan bir işlemciye sahip olmanız gerekiyor. Zaten cihazı bu oyunu kaldıracak güçte olmayan kullanıcılar ise Google Play Store tarafından bir uyarı alacak ve oyuna erişemeyecek.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
e32021
E3 2021 Dijital Etkinliği Bu Sene Yapılacak