Assassins Creed Valhalla Korsan Sitelere Düştü 2021

Assassin’s Creed serisinin son oyunu, hacker grubuna yenik düştü.

Oyun dünyasına adını altın harflerle yazdıran Assassin’s Creed serisinin son oyunu yakın zamanda bizlerle buluşmuştu. Oyunun çıkışından daha 5 ay olmasına rağmen oyun kırıldı ve korsan sitelere düştü bile.

Son dönemde oyun dünyasına giriş yapan Assassins Creed Valhalla, gerek hikayesiyle, gerek de oynanışıyla oyuncularından övgü toplamayı başarmıştı.

Birçok güncelleme yayınlayan yayınlayan Assassins Creed Valhalla, tüm bu önlemlere rağmen oyun korsanlarına direnemedi.

Assassin’s Creed Valhalla korsan oyun sitelerine düştü.

assassins creed valhalla

Sanal dünyanın karanlık tarafının ünlü topluluklarından olan EMPRESS grubu, bu sefer de ünlü Assassin’s Creed: Valhalla’nın Denuvo korumasını patlatarak oyunu korsan sitelere düşürdü. Geçtiğimiz aylarda Red Dead Redemption oyununu da hackleyen EMPRESS, böylelikle 2 oyunu da patlatmış oldu.

EMPRESS Grubu tarafından patlatılmış

EMPRESS adıyla bilinen ünlü hacker grubu, Assassin’s Creed Valhalla’yı crackleyerek oyunun korsan sürümünü sitelerde yayınladı. EMPRESS topluluğunun açıklamasına göre, oyunda uPlay, VMProtect ve Denuvo korumaları vardı.

Sadece 5 ay boyunca oyunu saklayan koruma sistemi, EMPRESS hacker topluluğuna yenik düştü. 1.12 sürüm numarasının cracklendiği belirtilirken, oyunun düzgün bir şekilde çalışmadığı da dile getiriliyor.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
oyunhaberleri
Sony’nin Londra Stüdyosu PS5 Oyunu İçin Kiralanıyor, Yeni Oyunları VR mı?