Battlefield, Mobil Platforma Çıkmak İçin Hazırlanıyor – 2021

Battlefield yapımcısı EA, oyunun serisi için bir mobil oyun geliştirilmeye başlandığını duyurdu. Aynı zamanda bu mobil oyun, 2022 senesinde akıllı telefon ve tabletler üzerinden aramıza katılacak.

Battlefield serisinin yapımıcısı olan teknoloji devi Electroncis Arts (EA), serinin yeni mobil oyunu hakkında bir lansman düzenledi. TheVerge’in yaptığı haberde, mobil oyun EA’nın alt şirketi olan DICE ve Industrial Toys şirketleri oyunu ortak olarak geliştirilecek ve oyun 2022’de piyasaya sürülecek.

Call Of Duty Mobile’e Yeni Rakip

Battlefield Mobil Oyunu Çıkıyor.

Efsane serinin mobil oyunun çıkmasıyla birlikte, Call Of Duty Mobile oyununa da yeni bir rakip çıkmış olacak. 1 Ekim 2019’da piyasaya sürülen CoD Mobile, birçok oyuncu tarafından beğeni toplamıştı. Yeni mobil oyunun gelmesiyle birlikte de, iki oyun arasında büyük bir rekabet olacağa benziyor.

Battlefield Mobile, Bilgisayar ve Konsol Sürümlerinden Farklı Olacak.

Battlefield Mobil Oyunu Çıkıyor.

DICE şirketinin genel müdürlüğünü yapan Iskar Gabrielson, yeni çıkacak mobil oyunun diğer oyunlardan bağımsız olacağını ve tamamen farklı bir şekilde geliştirileceğini, Industrial Toys şirketi ile sıfırdan bir proje yapacaklarını açıkladı.

Aynı zamanda Gabrielson, 2021 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen bir başka Battlefield oyununun geliştirilme sürecinin tam gaz devam ettiğini de vurguladı.

Battlefield Mobil Oyunu Çıkıyor.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
Payday 3 Oyununun çıkış tarihi belirlendi. Oyun İçi Görsel de Paylaşıldı.