Borderlands 3’ün bu yeni fragmanı sayesinde Operative Zane hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gearbox, Operative Zane ile ilgili olan Borderlands 3 için yeni bir fragman yayınladı. Karavanda, Zane’nin, bir sürü farklı işleri tamamlamış olan silah koleksiyonunu göreceksiniz. Ayrıca her zaman yalnız çalıştığı ve kimsenin onu anlamadığı bir şekilde konuştuğunu izleyeceksiniz. Karavanda yola çıkarak, kendine özgü bir akla sahip görünen birisi. Bunun tam oyuna tercüme edilip edilmeyeceğinden emin değilim, ama Zane’nin barda klonu olan bir bira içtiğini görmek harika.

Borderlands 3’ün lansmanından bir aydan biraz fazla bir süre önce, her hafta kasa avcılarından birini içeren bir karavanın lansmana çıkmasını sağlayacağımızı düşünüyorum. Her kasa avcısı için biraz daha fazla arka plan ve kişilik elde etmek iyi olur, böylece ilk önce kiminle oynayacaklarından emin olmayanlar kim seçmek istediklerine dair daha iyi bir fikir edinir.

Borderlands sitesinde Gearbox, Zane’in üç farklı aksiyon becerisine ilişkin ayrıntılı bir makaleye sahiptir. Her yeteneğin altında, bu aksiyon becerisi için geliştirebileceğimiz üç farklı yetenek var. Geçmişte, Gearbox oyunu duyurmadan önce her kasa avcısı için tüm yetenek ağaçlarını serbest bıraktı. Bu sayede oyuncular, oyuna eklenecek olan şeyler hakkında bilgi sahibi ve bildirmek için uzun bir zamana sahip oldular.

Borderlands 3, bu yıl 13 Eylül’de Xbox One, PS4 ve PC için piyasaya sürülecek. Yeni fragmanı aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca Promethea fragmanını izlemek isterseniz forumumuz üzerinden izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir