Call of Duty WWII: Vanguard için yeni detaylar geldi

Call of Duty WWII: Vanguard için olan çoğu iddialar doğru çıktı, Activision’un CEO’su salı günü yapılan toplantıda “Özellikle, bu yıl olan premium Call of Duty sürümü için çok heyecanlıyız.” dedi, bunun dışında daha önce olan sızıntıları toplantıda kabul etti ve sızıntıların doğru olduğunu dedi.

Şirketin başkanı ve aynı zamanda CEO’su olan Daniel Alegre “Geliştirme Sledgehammer Games tarafından yönetiliyor ve oyun harika görünüyor. Sonbahar sürümü için doğru yolda.” dedi. Sledgehammer Games daha önceden de Call of Duty oyunlarını geliştirmişti. Call of Duty WWII: Vanguard için yapılan sızıntıların söylediklerine göre oyun Sledgehammer Games tarafından geliştirilecekti, açıklamalar ile bu sızıntılar doğru olduğu anlandı.

Daha önce söylenen söylentilere göre oyun mevcut olan konsollarda uzak tutulacağını ve yeni nesil konsollara yakın tutulacağını Daniel Alegre’nin şu açıklaması ile anlamış olduk: “Bu, hem mevcut CoD ekosistemiyle bütünleşmek hem de onu geliştirmek için tasarlanmış, hikaye, multiplayer ve işbirliğine dayalı oyun modlarında çarpıcı görseller içeren yeni nesil bir deneyim için oluşturuldu

Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Call of Duty WWII: Vanguard’ın Black Ops Cold War’ın yükseltilmiş bir sürümü ile geliştirildiğini göz önünde bulundurarak motor “IW8” ile geliştirildiğini söyleyebiliriz. Call of Duty WWII: Vanguard 2021 yılının sonbahar aylarında piyasaya sürüleceği açıklandı. Evet Gezginler, konumuz bu kadardı eğer konuyla alakalı bir fikriniz var ise aşağıdan belirtebilirsiniz kendinize iyi bakın; esen kalın!

Daha Fazla İçerik
Maisie Williams, Animal Crossing Sürdürülebilirlik Kampanyası İçin H&M İle Ortaklık Oluşturdu – 2021