Call of Duty: Modern Warfare’ın yazarı ve tasarım yöneticileri Infinity Ward’dan ayrılıyor

Call of Duty: Modern Warfare serisinin yazarı ve tasarımcısı Infinity Ward oyun geliştiricisi şirketlerinden ayrıldıklarını açıkladılar. Taylor Kurosaki ve Jacob Minkoff 2014 yılında tanışmışlardı. Taylor Kurosaki Infinity Ward‘ın stüdyo tasarım yöneticiliğini üstleniyordu. Jacob Minkoff ise serinin yazarlığını üstleniyordu. Bu ikili geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden ayrıldıklarını duyurdular.

Yine Twitter üzerinden ortak bir mesajla bu ikilinin ayrılmayacağını, yine aynı şekilde hedeflerinin olduklarını söylediler fakat şu anlık akıllarında nelerle uğraşacağı hakkında pek fikirleri yok gibi.

“Bu yılın başlarında verdiğimiz karar, Infinity Ward’dan ayrılma yönündeydi. Son 7 yıldır bu stüdyonun bir parçası olmak gerçekten gurur vericiydi, Modern Warfare ve Infinite Warfare ile yaptığımız şeylerle gurur duyuyoruz. Takım için en iyisini diliyoruz.

Peki, bizim için sırada ne var? Bunu tam bir şekilde ve şu anda söyleyemeyeceğiz fakat yakında sizlerle paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Call Of Duty serisi bir efsane adamım!

Call of Duty için ileride bizleri ne karşılayacak?

Call Of Duty: Modern Warfare ve Infinite Warfare, iki efsanevi oyunlar olarak aklımıza kalacak. Bu ikilinin birleşip yeni bir oyun yapma mevzusu söz konusu. Asla birbirlerinden ayrılmayacakları bir ikili olacakları kesin ve oyun camiasında bu iki ismin adını çok duyacağımıza inanıyoruz. Taylor Kurosaki ve Jacob Minkoff kazandıkları bu tecrübelerle beraber yeni bir oyun serisi başlatacakları kesin.

Tabii biraz da bu olay oyunun sağlam hayranlarını üzmüyor değil. Infitine Ward adlı şirketin Call Of Duty oyun serisinin yeni oyunlarının adını duymak en az 1 senemizi alacak gibi gözüküyor. Bu ikilinin ayrılışı özellikle de Infitine Ward için hiç iyi olmadı. Bu yıl içinde geliştirilecek oyunların geliştiricisi Sledgehammer Games olacak.

Sizlerin yorumlarınızı merakla bekliyoruz. Sıkı bir oyun hayranıysanız ve anında haberlerden haberdar olmak istiyorsanız www.oyungezgin.com‘u takip etmeyi unutmayın!

Call Of Duty efsanesini oynamayan kaldı mı acaba?!
Daha Fazla İçerik
hellblade
Hellblade Senua’s Sacrifice 1 – İnceleme