Discord Nitro’nun 5 TL’ye alınmasından tutun, birçok özel Xbox oyunlarının PC’ye getirilişi ve ucuz bir biletle alınmasıyla beraber Xbox Game Pass artık kocaman bir aile oldu. EA Play kategorisinde ürün almayı planlayan kullanıcılar, Xbox Game Pass ile beraber aynı zamanda EA Play bünyesinde bulunan tüm oyunları 10 Kasım itibaren oynayabilir olacak.

The Verge‘den Tom Warren, resmi Twitter sayfasında: “EA Play listesindeki tüm oyunları artık Xbox Game Pass’de de oynayabilir olacağız.” Tom Warren’nın yaptığı açıklamaya göre EA Play’nin menüsü şu anda Xbox Game Pass’de Erken Erişim olarak açıldı. Battlefield, A Way Out, The Sims, Fifa gibi birçok oyunu Xbox Game Pass’de oynayabilir olacağız.

Xbox Game Pass ile ilgili paylaşılan Twitte kontrol ettik ve fark ettiğimize göre Xbox Game Pass’e Fifa ve Battlefield V geliyor. EA Play’de olmayan bazı oyunları da Xbox Game Pass’de deneyebilirsiniz. EA Play & Xbox bünyesinden bulunan bilgililere göre an itibariyle 70’den fazla oyunun olacağı biliniyor. EA Play konsol ve bilgisayar olarak 2 fiyatlandırmaya ayırılıyor.

Daha önce EA Play’in Xbox Game Pass’e Kasım ayında geleceği duyurulmuştu. Game Pass ile beraber gelecek yeni oyunların arasında Gears Tactics’nin yakında konsol sürümü olarak gelmekte. Tüm bu saydığımız oyunları oynayabileceğimiz Xbox Series X, 10 Kasım’da çıkıyor. Eğer Xbox Game Pass almak istiyorsanız bu yazıya tıklayabilirsiniz.


administrator

Genel Sorumlu - [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir