Epic Games Toplam Fiyatı 236 TL Olan 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı

Epic Games’in bu hafta (15-22 Mart) ücretsiz vereceği üç oyun belli oldu. Bu hafta Epic Store üzerinde Ken Follett’s The Pillars of the Eart,Deponia: The Complete Joruney ve The First Tree oyuncuları ücretsiz olacak.

Geçen yıldan itibaren kullanıcılarına ücretsiz oyunlar vererek oyunseverlerin kalbini kazanan Epic Games, bu haftayı da boş geçmedi. 2021 Ocak aylarında bitmesi beklenilen kampanya beklenilenin aksine hala dolu dizgin devam ediyor.

Yüksek maliyetli oyunları ücretsiz yapmasıyla ilgileri üzerine toplayan Epic Games bu hafta da kullanıcılarına özel değerleri toplamı 236 TL olan 3 oyunu ücretsiz verecek. İsterseni bu oyunları yakından görelim.

Ken Follett’s The Pillars of the Earth

Epic Games


15 Ağustos 2017 tarihinde Daedalic Entertainment tarafından piyasaya sürülen bu oyunun değeri tam 109.90 TL. 13,5 GB’lık dev boyutuyla da dikkat çeken oyunun türüyse macera. Ekranların başarılı dizilerinen biri olan The Pillars of the Earth’ın oyunu niteliğinde olan yapımda hikayenin akışını tamamen biz belirliyoruz. Oyunun Epic Games bağlantısına ulaşmak isterseniz, buraya tıklamanız yeterli olacak.

Deponia: The Complete Journey

Epic Games


Daedalic Entertainment tarafından 8 Temmuz 2014 tarihinde yayınlanan Deponia: The Complete Journey de bu hafta Epic Games üzerinde ücretsiz olacak. 109 TL’lik piyasa değeri bulunan oyunun boyutuysa tam 8 GB. Evrenin en büyük çöplüğünde geçen bu oyunda karakterimiz Rufus bir uzay gemisi yaparak bu yerden kurtulmak istiyor, ancak bu gerçekten güç bir durum. Yine macera oyun türüyle karşımıza çıkan bu oyuna yakından göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

The First Tree

Epic Games


2017 senesinin 14 Eylül tarihinde oyun dünyasına giriş yapan bu oyunun fiyatı diğer oyunlara nazaran daha az. 18.50 TL’lik bir fiyatı bulunan bu oyunun türü macera olarak karşımıza çıkarken, 4 GB’lık boyutuyla da yine diğer oyunlara nazaran daha az yer kaplıyor. Bir tilki, bir de babasıyla arasındaki bağları yavaş yavaş koparan bir çocuğun hikayesini konu alan bu oyun, bizlere Küçük Prens adlı kitabı anımsatmıyor değil. Eğer bu oyun sizin de ilginizi çektiyse, oyunun profiline girerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak

Daha Fazla İçerik
Katlanılabilen iPhone’un görüntüleri çıktı – 2023