Epic Games’te %80’e Varan İndirimleri Kaçırmayın.

Epic Games’te bahar indirimleri başlıyor! %80’e varan indirimleri kaçırmayın.

Bedava oyun dağıtmasıyla gündemden adını düşürmeyen Epic Games, oyuncuların kalbini birçok kez yaptığı kampanyalarla fethetti. 2021 yılının ilkbahar ayında da etkinlik yapmayı planlayan Epic Games, adından yine söz ettireceğe benziyor.

27 Mart 2021 tarihinde başlayan 2021 İlkbahar indirimleri, 8 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecek. Epic Games’in düzenlediği bu indirim kampanyasında belli oyunlar %80’e varan bir indirimle mağazada satışa sunulacak.GTA, Watch Dogs, Far Cry, Read Dead Redemption gibi serilerin yanı sıra bir de yeni çıkan oyunlara da indirim getiren EpicGames’de önümüzdeki 10 gün hareketli geçecek gibi görünüyor. EpicGames’in indirimle tezgaha koyduğu dikkat çeken oyunların bazıları şu şekilde:

Hitman 3

Epic Games Bahar İndirimleri

20 Ocak 2021’de IO Interactive katkılarıyla oyun dünyasına giriş yapan Hitman 3 oyunu, EpicGames’de %25’lik bir indirime girerek 195 TL olmuş durumda.

Grand Theft Auto V: Premium Edition

Epic Games Bahar İndirimleri

Efsane oyun serilerinden biri olan GTA’nın son oyunu olan GTA 5 de Epic Games’de İlkbahar indirimleri kampanyasında yerini alacak. Bu oyun tam %50 indirime girerken, indirimli fiyatı da 84.50 TL olmuş durumda.

Assassin’s Creed: Valhalla

Epic Games Bahar İndirimleri

Assassin’s Creed serisinin yeni üyesi olan Valhalla, bundan yaklaşık 5 ay önce Ubisoft tarafından piyasaya sürülmüştü. Bu oyun da kampanyada yerini alırken, %25 indirime girerek fiyatını 201.75 TL’ye düşürmüş durumda.

Read Dead Redemtion 2

Epic Games Bahar İndirimleri

Rockstar Games tarafından geliştirilip yayınlanan Read Dead Redemption 2, Epic Games’de 8 Nisan’a kadar %33 indirimde olacak. Oyunun indirimli fiyatıysa 200 TL olarak belirlenmiş durumda.

Borderlands 3

Epic Games Bahar İndirimleri

Son zamanların konuşulan oyunlarından biri olan Borderlands 3, bu sefer de %75’lik indirimle adından söz ettirecek. Oyun, 200 TL indirime girerek 100 TL olmuş durumda.

Far Cry 5

Epic Games Bahar İndirimleri

Far Cry serisinin abisi olan Far Cry 5, Epic Games’de DEV bir indirime girerek oyuncuları mutlu etti. Tamı tamına %80’lik bir indirime giren oyunun yeni fiyatıysa 60 TL oldu.

Cyberpunk 2077

Epic Games Bahar İndirimleri

8 yıllık bir bekleyişin ardından piyasaya sürülen oyun, içerdiği hatalarla çok konuşulmuştu. İçerdiği hataları yeni güncellemelerle düzelten Cyberpunk 2077’deki hataları bir de siz deneyimlemek isterseniz %10’luk bir indirimle 225 TL ödeyerek deneyebilirsiniz.

İndirime giren oyunlar bunlarla sınırlı değil, bahar kampanyasıyla indirime giren tüm oyunların tam listesine ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacak.

Peki siz bu kampanyadan yararlanacak mısınız? Eğer oyun alacaksanız hangi oyunları alacaksınız? Yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (24 – 30 Mayıs 2021)