Epic Games Store’un 2020 yılı yılbaşı için yaptığı 15 gün 15 bedava oyun etkinliğinde her geçen gün daha fazla ücretsiz oyun vermekte. Bu oyunlarla ilgili pek çok sahte bilgi çıksa dahi yeni çıkan liste genel olarak doğrulandı. Yeni ücretsiz oyun olan My Time At Portia ise Epic Games’in Indie oyun kategorisine yaygın ve düşük bütçeli bilgisayarlar için yapılmış güzel tatlı bir oyun. Epic Games Store’un bu yıla özel yaptığı ücretsiz oyunları, haftanın ücretsiz oyunlarıyla beraber birleştiğinde bize göre gayet kullanışlı ve Stranded Deep gibi, Inside gibi pek çok bilinir ve oynayamayan oyuncular için harika bir hafta.

My Time At Portia’yı Keşfedin

My Time At Portia, bir yandan Stardew Valley’e bir yandan da Minecraft’a benzemekte. Sizlere verilen basit, orta, zor görevleri yerine getirip, ürünler, hayvanlar ve besinler yetiştirerek elinizde olan tüm hayvanları büyüterek eğlenebileceğiniz güzel bir oyun. Evet bu oyunu eğer bir mobil oyuncuysanız bir yerden tanıdık oluyor olabilir. Hay Day! Ne kadar çok benzese bile Hay Day’e yatkın pek çok farklı özelliği bulunmakta. Bu oyun sadece tarım veya besin geliştirmeye benzese bile Epic Games Store’un belki de verdiği en eğlenceli oyunlardan birisi

Büyüleyici Portia kasabasında doğuyoruz. Sıfırdan bir başlangıç yaptıktan sonraki amacımız babamızın bakımsız ve paslar ile dolu atölyesini geri şaşalı günlere geri getirmek. Bu oyunda Hay Day’de olduğu gibi yakındaki insanlarla, komşularla ve sakinleriyle arkadaş olarak onlarla ticaret – takas veya alışveriş dostluğu da kurabiliyorsunuz. Hatırlarsanız Hay Day’de en çok uğradığımız karakter olan Greg ile de pek fazla haşır neşirdik! Bu oyunda ise sadece Greg ile değil pek çok yakın arkadaşlık kurarak geliştiriyorsunuz.

Haftalık Ücretsiz Oyunu Nasıl Alabilirim?

Öncelikle Epic Games Store mağazasına girişimizi yapıyoruz. Eğer hesabınız yok ise buraya tıklayarak da ana sayfaya yönlendirebilirsiniz. Başlatma uygulamasını indirerek Epic Games Store’a ulaşıyoruz. Giriş yaptıktan sonra ana sayfada ufak bir bölüm var. Ücretsiz oyunlarının dağıtıldığı bu bölümde verilen ücretsiz oyunlara ulaşabilirsiniz. Oyuna sol tıkladıktan sonra ödeme bölümü açılacak. Bu bölüm açıldıktan sonra sadece sözleşmeyi onaylamanız gerekmektedir. Siparişi Tamamla butonuna bastıktan sonra ise oyun kütüphanenize gelecektir.

Oyun kütüphanenize geldikten sonra yer depolama alanını ayarlayıp gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra emin olacaksınız ki size farklı bir atmosfer yaşatma peşinde. Oyunu oynadıktan sonra hikayesine uygun bir şekilde ilerlemeniz zor. Oyun size hikaye sunarken oyundaki mekanikleri tanıtmak peşinde olduğu için bir mobil oyunun tanıtım fragmanının oynanışını izliyormuşsunuz gibi geliyor. O yüzden bazı yerleri izledikten sonra ileride gelecek olan tanıtımları izlemenize gerek yok. Ücretsiz oyunları incelemek için;


administrator

Genel Sorumlu - [email protected]

8 Yorumlar

 • Kerem Işık, 26 Aralık 2020 @ 20:35 Yanıtla

  Oyunlar hoş duruyor en çokta Stranded Deep’e sevindim. Konu mükemmel olmuş eline sağlık!

 • cansarac, 26 Aralık 2020 @ 20:35 Yanıtla

  güzel konu başarılar

 • Yiğit Efe Okur, 26 Aralık 2020 @ 20:36 Yanıtla

  Bu nasıl oyun la? Sanki fakire sadaka vermişler kfskdskks

 • Lendry, 26 Aralık 2020 @ 20:38 Yanıtla

  Cities: Skylines oyununu her zaman oynamak istemiştim. Ücretsiz verilmesi çok mutlu etti beni. Başarılı bir konu olmuş ellerine sağlık.

 • Beawen, 26 Aralık 2020 @ 20:57 Yanıtla

  güzel ve başarılı bir konu

 • Samet, 26 Aralık 2020 @ 20:59 Yanıtla

  Harika

 • efehanarslan, 26 Aralık 2020 @ 21:01 Yanıtla

  Yeni yıl için güzel oyunlar vermese de bu oyun biraz hoş olmuş. Bugün bir inceleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir