Evo, Riot ile beraber çalışmaları başladı.

The Evo Championship, en iyi oyuncuların dövüş oyunlarında yeteneklerini sergilediği yerdir, bu yıl bomba gibi bir oyun duyurusu ile açıldı. League of Legends‘in şirketi Riot Games, bir dövüş oyunu üzerine çalışıyorlar.

Yeni oyun, Riot‘un 2016’da edindiği Radiant Entertainment‘tan geliyor. Şu anda, Riot oyunun ne zaman geleceği hakkında herhangi bir bilgi vermiyor. Hayranlarını çok hızlı bir şekilde beklememelerini söylemeleri dışında. Bu konu hakkında şöyle bir açıklama var: “İletişim de olacağız, yakında değil, elbet bir gün.” dedi, Tom Cannon.

Şu an, Riot oyunun ne olduğunu söylemiyor. Derin bir karakter listesine sahip olan dövüş oyunu olduğunu varsaydığını, ancak dövüş oyunu için karakterlerin popülaritesinden yararlanıp yararlanmayacağını belirtmedi. Ayrıca, Riot Radiant‘ı satın aldığından dolayı yapılan dövüş oyunu Rising Thunder‘ın takip etmenize gerek kalmayabilir diye belirtti.

Evo haftasonu boyunca devam edecek ve mevcut en büyük teknik dövüşcülerden bazıları için üst düzey dövüş oyunu sunacak. Planlanan turnuvalar arasında Mortal Kombat 11, Smash Bros. Ultimate, Street Fighter V, Samuray Shodown ve daha fazlası.

League of Legends hakkında daha çok bilgiye sahip olmak istemez misiniz? O zaman sizi Oyun Gezgin forumumuza alalım 🙂


administrator

Site Sahibi - [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir