Final Fantasy XIV Yama 5.5, Yeni Nier Automata Alliance Raid ile Yayında

Final Fantasy XIV’in 5.5 yamasının ilk kısmı 13 Nisan’da yayınlandı. Başlangıçta 6 Şubat’ta duyurulan yeni güncelleme, Şafağa Ölüm olarak adlandırılıyor. Bir sonraki genişleme için zemin hazırlayacak ve Walker-Hydaelyn ve Zodiark’ın uzun süredir devam eden arkını tamamlayacak bir hikaye. 5.5 yamasının ikinci kısmı, dijital Final Fantasty XIV festivalindan sonra Mayıs ayı sonunda piyasaya sürülecek. Aşağıdaki ayrıntılar 5.5 Yamasına girmektedir, bu nedenle Spoiler hikayeye yakalanmayanlar veya yeni içeriğe kör girmek isteyenler için dikkatli olun.

Ana hikayede, Eorzea’nın (başka bir) varoluşsal tehditle karşı karşıya olduğu açıktır. Karavanda, tüm Devlet Başkanları çok önemli bir toplantıya benzeyen bir araya geldi. Anlatım da herkesin ortak bir düşmana karşı savaşması ya da yok edilmesi gerektiğini ima eder. İsteğe bağlı yan görev Sorrow of Werlyt, Final Fantasy XIV 5.5 Yamasında da sonuçlanacak. Oyuncular ayrıca Paglth’an adlı yeni bir zindan ve Cloud Deck adlı yeni bir deneme bekleyebilir. Teaser fotoğraflarından Paglth’an, gökyüzüne parlayan uğursuz bir Işık Kulesi ile çatışma dolu bir alanda yer alıyor. Yeni bir Unreal Trial, Whorleater, ilkel Leviathan’a karşı çok daha zor bir savaş sunuyor. Navel Unreal denemesi şu anda kullanılamıyor.

Final Fantasy XIV Tarafından Yayınlanan Resmi Video

Yama 5.5 ayrıca, paradigma ihlalinde kule adı verilen 24 oyunculu nier Automata crossover alliance raıd serisinin üçüncü bölümünü de içeriyor. Teaser fragmanından, oyuncular Kırmızı kızlarla yüzleşmek gibi görünüyor. Bunun FFXIV’DEKİ son Nier Automata temalı baskın olup olmadığı bilinmiyor. Savaş sistemi değişikliklerinde Çapulcu/savaşçı, Kara Şövalye, keşiş, ejderha ve bilim adamı işlerinde Ayarlamalar yapıldı. Bunların çoğu nispeten küçüktür ve belirli yeteneklerin gücü için küçük ayarlamalardır.

Ve tabii ki, Ffxıv’in gerçek sonu cazibe ve konut olduğundan, her iki kategoride de yeni şeylerden bahsetmek zorundayız. Mor Dhona’daki lüks tüccarlar Edelina ve Eulmore’daki Tabeth nadir ve süslü ürünler satıyorlar. Konutta, çok güzel bir parlayan meşe palamudu tavan lambası da dahil olmak üzere FFXIV Mobilya tasarım yarışmasından öğeler mevcuttur.

Final Fantasy XIV - Oyun Haberleri

Final Fantasy XIV resmi sayfasına ulaşmak için buraya, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz!

Daha Fazla İçerik
valorant-yansimalar
VALORANT’ın Yeni Hikaye Videosu YANSIMALAR Duyuruldu