Oyun Haberleri

Fortnite, Haftaya Horizon Zero Dawn’dan Aloy’u Ekleniyor – 2021

Horizon Zero Dawn kahramanı Aloy, yeni bir PlayStation blog gönderisinde de doğrulandığı üzere, yakın zamanda Fortnite’a geçen bir sonraki oyun yıldızı olacak. Aloy, oyuncuların donatması için yeni bir kıyafet olarak Fortnite’ın İlk Sezonuna katılacak ve etkinlik damgasını vuracak yeni bir turnuva ve sınırlı süreli mod olacağı açıklandı.

Fortnite Eşya Mağazasına giren yeni Aloy temalı eşyalar arasında Glinthawk planör, Aloy’s Spear kazma, Heart-rizon emote, Shield-Weaver sargısı ve Blaze Canister back bling yer alıyor. Hepsini bir kerede almayı tercih ederseniz, Horizon Zero Dawn Paketi satın alınabilir ve bir bonus Aloy the Skywatcher yükleme ekranı içeriyor.

Fortnite Oyun Haberleri

Aloy Kıyafetine sahip olan ve PlayStation 5’te Fortnite oynayan herkes, Horizon Zero Dawn’ın Banuk Ice Hunter kıyafetine dayanan Ice Hunter Aloy Style’ın kilidi açılacak.

Fortnite’da Aloy’a Özel İkili Turnuva

Geçişe bağlanmak için 14 Nisan’da özel bir İkili turnuva düzenlenecek. Aloy Kupası yalnızca PS4 ve PS5’te mevcut olacak ve her bölgedeki en iyi performans gösteren takımlar Horizon Zero Dawn Bundle’ın kilidini açmadan önce açacak. Son takımda kalan bir etkinlik olan oyuncular, bir yay ile elemeler için bonus puanlar kazanabilir ve bölgelerinin üç saatlik zaman aralığında 10 maçta yarışabilirler.

Fortnite Oyun Haberleri

Aloy’un oyuna gelişinin ana cazibesi, Team Up adlı yeni bir sınırlı süreli mod olacak! Aloy ve Lara. Oyuncular, bu Duos modunda Aloy veya Tomb Raider’den Lara Croft‘u olarak otomatik olarak donatılırken, takım arkadaşları diğer oyun simgesi olarak takılır. Her iki oyuncu da kendi özel silahlarıyla sınırlı olacak, bu da Aloy’un yayı yalnızca Lara çift tabancalarıyla donatıldığı sürece kullanabileceği anlamına geliyor. Yaban hayatı da haritada dolaşacak ve silahlarınızı yükseltmek için malzemeler toplamak için yenilebilir.

Oyun Haberleri

Fortnite’ın sayfasına gitmek için buraya, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz!

Daha Fazla İçerik
far-cry-6
Far Cry 6 Oynanış Videosu Yayınlandı