16.50

Fortnite, 16.50 Yama Notu ile Tekrardan Sahalara Geri Döndü!

Fortnite güncellemesi bugün saat 16.50’da başlıyor ve sezonun son güncellemesi olması bekleniyor. Genellikle belirsiz bir şekilde, Fortnite 16.50 yama notları ile mağazada ne olduğunu açıklandı. Yamanın ön saflarında, Epic’in dokunulmayacağını söylediği gizemli bir “fan favorisi” öğesinin dönüşü var. Madencilerin verilerine göre bu öğe, oyuncuların çift tabancalara zarar vermesini isteyen bu haftaki sızan efsanevi görevle aynı zamana denk gelen çift tabancalar olacak.

fortnite

Kısa yama notları ayrıca, yaratıcı moddaki oyuncuların oynamak için daha büyük alan haritalarına erişmelerini ve bu hafta NBA yaratıcı modlarının oluşturulmasını daha büyük ve daha iyi hale getirebileceğini ima ediyor. 16.50 yaması, Altın Külçelerine odaklanan bir sonraki Wild Weeks temasının temelini de atacak. Bu haftaki temanın oyunculara sandıklarda ve zemin yağmalarında veya NPC zorluklarını tamamlamak için daha fazla Altın külçe vermesi muhtemeldir.

Yama notları, daha önce sızan ve sezon 7 için bir şeylerin karıştırıldığını gösteren öngörü görevlerinden bahsetmiyor. Dataminers, bu görünüşte yabancı temalı zorlukların ne zaman yayınlanacağını henüz belirlemedi, ancak sezon sonundan önce geleceklerini belirttiler, böylece Fortnite sezon 7’nin yabancı bir temaya sahip olabileceğini ima ettiler.

fortnite

Oyun haberleri ve incelemeleri için buraya, Fortnite hakkında detaylı bilgi için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
forza
Forza Horizon’un Yeni Oyunu Meksika’da geçebilir – 2021