forza

Forza Horizon’un Yeni Oyunu Meksika’da geçebilir – 2021

Forza Horizon’un yeni oyunu Forza Horizon 5 oyunu meksikada geçebilir, Ekip çok sıkı bir şekilde çalışıyor bu sıkı çalışmanın Meksika haritasını işledikleri için olduğu çoğu kişi bu oyunun Meksika haritasında geçebiliceğini düşünmektedir.

forza

Windows Central’da çalışan Jez Corden attığı bir tweette “I really want to visit Mexico some day.” diyerek bu mesajının yanında araba emojisi kullandı, yani ingilizce bilmeyen arkadaşlar için “Bir gün Meksika’yı gerçekten ziyaret etmek istiyorum.” dedi, bu tweeti alıntılayan Jeff Grubb ise İspanyolca dersleri aldığı bir tweet yayınlayarak gözleri konuya çekti. Henüz Meksika’da geçmesi için bir kanıt yokken Jeff Grubb bu kanıtı bizler için yarattı ve tweettinin altında bulunan bir mesaja şöyle yazdı: Söylenti her zaman Japonya’da geçeceğine yönelikti, değil mi?

Forza Horizon Meksika’da Geçebilir.

Bu görüntüler için “gerçek değil” dedim ve gerçek olmadıkları ortaya çıktı. Yine de bu konuyu çok fazla araştırmıyordum. Jez Corden “Arabamla Meksika’ya gidiyorum” gibisinden bir tweet atınca bazı şeyler netleşti. Yani evet, Meksika’da.” Konumuzla bir alakası yok fakat bunu söylemektede bir fayda var kasım ayında açıklama yapan Jeff Grubb; Forza Horizon 5’in 2021 yılında piyasaya çıkabileceğini ve firmanın dönüşümlü olarak yayınlama rutinini bozabileceğini söylemişti.

forza

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik Gezginler, acaba cidden meksika’da mı geçicek yoksa bunların hepsi dikkat çekmek için miydi? Fikirlerinizi aşağıdan belirtebilirsiniz, kendinize iyi bakın; esen kalın!

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Daha Fazla İçerik
Steam Altın Hafta 2021 İndirimi Günleri Başladı