20 Ağustos itibarı ile başlayan Gamescom etkinliğinde, Cyberpunk 2077 yeni bir oyun videosu yayımladı. Video kısa olsa bile oldukça merak uyandırıcı ve göz alıcı. 

CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077’si 16 Nisan 2020 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürülecek. Hakkında daha duymadığımız her geçen gün güncel haberler ile oyunu yavaş yavaş öğrendiğimiz bir oyundur. Gamescom 2019 devam ederken, Nvidia’dan yepyeni bir oyun fragmanı ve bir Cyberpunk haberi geldi.

Nvidia, yeni bir oyun demosundan bazı görüntülerin “gizli bir zirvesi” olarak nitelendirilen teaser fragmanını tweetledi. Sadece 40 saniyede kısa, ancak Cyberpunk’un Night City’nin genişliğini sergileyen inanılmaz derecede tatlı. Korsanlık, motorlu bisiklet sürmek, savaşmak ve bol miktarda neon ile boğulmuş sibernetik var. Bu videonun PAX West sırasında piyasaya sürülmesi beklenen aynı oyun demosundan olup olmadığı belli değil ve CD Projekt Red bu videonun ne zaman yayınlanacağını henüz kesin olarak bildirmedi.

Nvidia ayrıca, şirketin en yeni RTX hattı ve en yeni GeForce GTX hattı gibi birkaç ekran kartı tarafından desteklenen ve PC’ye özgü bir özellik olan Cyberpunk 2077’nin ışın izlemeli ekran görüntülerini tweetledi.

Google, Stadia Connect sunumunu Gamescom’un başlangıcında düzenledi; burada şirketin yaklaşmakta olan ilk şahıs RPG’nin Google Stadia’da başlayacağını duyurdu. Çıkış tarihi belirtilmedi, ancak Cyberpunk 2077 bulut oyun platformu için “yakında geliyor” açıklamasını yaptılar.

Yeni bir oyun artı moduna sahip olması beklenirken, Cyberpunk 2077, oyunun kullanıcı arayüzünü kapatan daha zor bir zorluk yaşayacak. Ek modlar alanında, CD Projekt Red, çok oyunculu olduğunu söylüyor. Yapımcı Richard Borzymowski, GameSpot’a hiçbir şeyin doğrulanamamasına rağmen, oyunun geliştirilmesinden sonra ekibin “genişlemeler hakkında” üstüne bir şeyler koymak için çalışacaklarını söyledi.

Cyberpunk 2077 16 Nisan 2020 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürülecek. Daha fazlasından haberdar olmak için Oyun Gezgin portalımızı izlemede kalın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir