24 Eylül 2019 tarihi ile devam oyunlarına bir yenisini daha ekleyen FIFA, Gamescom etkinliğinde Volta oyun modu ile ilgili bir fragman yayımladı. 

Fragmanda oyun modunun hikayesinden bahsediliyor. Ancak tam kapsamlı ve uzun bir fragman değil. Yaklaşık 1 dakikalık olan bu fragman, FIFA oyuncuları için bir cevher. Daha öncesinde FIFA oyuncularına, Street ve Alex Hunter hikaye modları sundu. Çıkaracağı yeni devam oyunu içerisinde bunları geçmişe bırakarak yeni bir oyun modu ile oyuncularına hizmet verecek.

Volta oyun modundan biraz bahsedecek olursak: Az oyuncular ile özgür ve gösterişli bir futbol oyunu, kendi yaratacağınız karakter ile sokağa çıkıp rakiplerinizi eleyebilirsiniz. Dünyanın her bir yanından farklı farklı futbol sahaları ile ufak bir dünya turuna çıkabilirsiniz. Eğer futsal oynamayı bilen biri iseniz yeteneklerinizi Volta oyun moduna taşıyarak takımınız ile galibiyetlere ulaşabilirsiniz. Futbol oynamanız ile gösteriş yapmak istiyorsanız bu oyun tam size göre!

Yayımlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz:

Hikaye fragmanının yanı sıra oyunun ve Volta’nın ana fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. FIFA 20, 24 Eylül 2019 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox için çıkış yapacak. Yeni çıkacak olan FIFA 20 için daha fazla güncel haberlerden haberdar olmak için Oyun Gezgin’i takipte kalabilirsiniz. Oyun Gezgin ekibi olarak çekiliş düzenledik; Dirt 4 ve Borderlands 2 hediye ediyoruz, çekilişimize katılmayı unutmayın! Belki siz kazanırsınız, iyi şanslar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir