Gamescom’da, Need For Speed’in 4K oynanış videosu yayımlandı: Heat gece gündüz yarışını, uygun hızda yeni arabaları ve bir sonraki oyun ile beraberinde gelen yoğun polis kovalamalarını  gösteriyor.

Palm City çok güzel görünüyor, bir podyum pozisyonu için yarışmacılar olarak; görselleri daha iyi bir görüntü olarak görebilmek için overlock yapılması gerekiyor. Overlock ile yapılmış olan neon ve güneşin hafif sızan ışığı ile mükemmel bir yarış zevkine sahip olacaksınız. Çarpışmalar bile muhteşem bir görünüme sahip ve görünüşte bulvarlardaki çevresel varlıkları hemen hemen yok edebiliyorsunuz. Polis arabalarına yönelmek size Swerving kazandıracak. Bu yüzden oyun gerçekten mümkün olan en yüksek ödüller için hepsini riske atmanızı teşvik ediyor.

Ek olarak, yaratıcı yönetmen Riley Cooper, IGN ile bir sohbette Need for Speed: Heat’e yeni yakınlaştırma özelliklerini ve detayları açıkladı. İlk olarak, her hafta oyuna yeni arabalar eklenecek ve oyuncular her durumda yarışacakları herhangi bir araba seçebilecekler. Azot oksit sistemi (nitro), üç küçük şişe veya bir N2O’dan daha büyük bir seçenekle, özelleştirilebilir olarak oyuncular karşısında olacak. 

Crew Trials, oyuncuları dünya çapındaki diğer oyuncular ile beraber yarış yapmalarına izin veriyor. Crew’e gelince, oyuncular kendi oyunlarını oluşturabilecek veya otomatik olarak 32 kişilik bir grup halinde yarış içerisinde yer alabilecekler. Palm City polis departmanı, Swerving arttığında son derece saldırgan hale gelir ve dikenli lastik patlatıcı şeritleri, yol bloklarını düzenler ve hatta sizi indirmek için Rhino araçlarını ve helikopterlerini yerleştirir. Ve bir olaya kesinlikle karar verildi; oyuncular polis memuru olarak yarışamayacaklar. 

Need for Speed: Heat oyunu, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 8 Kasım’da yayımlanacak. Aşağıdaki 4K oynanışı videosunu izleyerek oyunu daha yakından görebilirsiniz. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir