GeForce Now Türkiye 2021 Fiyatları Artık En Ucuz

Yakın zamanda biz Türk oyunseverlerin de hayatına girmiş olan GeForce Now, özellikleriyle birlikte fiyatıyla da gündem konusu olmuştu. Aylık 75 TL fiyatıyla kullanıcıların tepkisini çeken GeForce Now, bu sefer de yabancı kullanıcıların eleştiri odağı oldu.

Türk lirası bazında, Türkiye fiyatı artık en ucuz.


Yapılan son açıklamayla birlikte, Türkiye paketleri artık türk lirası bazında en ucuz konumda.Ge Force Now’un Türkiye’deki fiyatlarını düşürmesi beklenirken, firma diğer paketleri de yükselterek kullanıcıları şoke etti. Yapılan açıklamada Amerika için bir aylık premium abonelik ücreti 9.99 Dolar, Almanya’da ise bu fiyat 8.99 Euro bandına çıkmış durumda. Basit bir matematik yaptığımız zaman, Amerika’da Ge Force Now fiyatları 73TL, Almanya’daki GeForce Now fiyatlarıysa 78TL olmuş durumda. Türkiye fiyatları sebebiyle Amerika sunucularından Ge Force Now premium almak isteyenlerin kafasında da soru işaretleri oluşmuş durumda. İki ülkede de Ge Force Now fiyatları hemen hemen aynı, Amerika sunucularında alacağınız hizmeti göz önünde bulundurursak Türkiye’den Ge Force Now almak daha mantıklı.

GeForce Now’dan beklenmedik hamle.


GeForce Now’un Türkiye fiyatlarının düşmesi beklenirken, her yerde yükselmesini şüphesiz kimse beklemiyordu. Fiyatları sebebiyle eleştirilere maruz kalan Ge Force Now GAME+ son yapılan zamlarla birlikte Türk kullanıcılar için uygun bir seçenek haline geldi. Unutmadan, Ge Force Now’u kullanabilmeniz için internet hızınızın en az 25mbps olması gerekiyor.

GeForce Now nedir?


Ge Force Now, bulut tabanlı bir oyun sistemidir. Bilgisayarı iyi olmayan ve bilgisayarı çoğu oyunu kaldırmayan oyuncular, genellikle Ge Force Now’u tercih ediyor. Yakın bir tarihte ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Ge Force Now, birçok oyunsever tarafından deneyimlenmiş durumda. Aylık 75TL gibi bir fiyata sahip olan Ge Force Now, oyunseverlere RTX ile oyun oynama deneyimi, sınırsız oyun keyfi ve ücretsiz kullanıcılara karşı sıra önceliği tanıyor. Ama Türkiye’ye gelişine özel “Lansman Özel Premuim” adlı paketi seçerseniz, 3 ayda 150TL ödeyerek Ge Force Now’a erişebilirsiniz. Ge Force Now paketleri hakkında daha detaylı bilgi ve satın alma işlemleri için buraya tıklayarak gerekli siteye erişebilirsiniz. Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Neymar JR, Fortnite Oyununa Geliyor – 2021