Instagram'dan bizi takip etmeyi unutmayın: @oyungezgincom

Epic Games 6 Eylül – 12 Eylül Arası Ücretsiz Oyunları

Epic Games'in düzenli olarak her hafta dağıttığı bedava oyunlarda bu hafta The End is Nigh ve ABZU bulunuyor.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyunlarımız Epic Games tarafından karşılanıyor. Hem de iki adet oyunla, bu oyunların birisi The End is Nigh ve diğeri ise ABZU. Bu iki güzel oyuna şuanda Epic Games mağazası üzerinden erişebilirsiniz. Tarihler bugünden 12 Eylül tarihine kadar yani elinizi çabuk tutun!

The End is Nigh

The End Is Nigh büyüyen bir macera platform oyunudur; oyunda çok fazla ölürsünüz ama sorun değil, çünkü muhtemelen zaten ölüsünüz. Yapışkan ve siyah bir yaratığı oynadığımız oyunda amacımız alışkın olduğumuz platform oyunlarındaki gibi parkurları yapmak. Kendimize bir arkadaş ararken yaşadığımız maceralara tanık olacağımız garip bir oyun. Oyun genel olarak Meatboy’a benziyor ve aynı zamanda çok da zor bir oyun. Oynarken sinirleneceğiniz, sinirlenirken eğleneceğiniz çok hoş müziklere ve atmosfere sahip bir oyun. Geç kalmadan sahip olmanızı tavsiye ediyorum! Normal fiyatı 25 ₺ olmasına rağmen şuanda Epic Games üzerinde ücretsiz!

ABZU

Kendinizi gizemli ve renklerle dolu canlı bir okyanus dünyasına bırakın. Zarif yüzme kontrollerini kullanarak, Diver olarak suda akrobasi hareketleri yapın. Gerçek yaratıklara dayalı yüzlerce benzersiz türü keşfedin ve zengin deniz yaşamıyla güçlü bir bağlantı kurun. Size, birbirlerine ve avcılara yöntemsel olarak karşılık veren binlerce balık sürüsüyle etkileşimde bulunun. Efsanevi deniz manzaralarını seyredin ve örneğine rastlanmamış ayrıntılar içeren su eko sistemlerini keşfedin. Okyanusun kalbine, antik sırların unutulup bırakıldığı yerlere inin. Ancak dikkatli olun, derinliklerde tehlikeler gizlenir. Kısaca suyun derinliklerinde keşfe çıkarken tehlikelerle karşılaşacağınız fakat temeli aksiyon üzerine değil rahatlama ve sakinleşme üzerine, güzel müzikleri ve su. İster dalgıç olarak suyun altında bir yolculuğa çıkın, ister balık olarak. Normal fiyatı 33 ₺ olan oyunumuz şuanda Epic Games üzerinde bedava. Kaçırmayın derim!

Bu iki oyuna ücretsiz sahip olmak istiyorsanız Epic Games mağazası üzerinden buradan oyunları alabilirsiniz. Eğer daha fazla ücretsiz oyun haberlerini görmek isterseniz Oyun Gezgin haber portalını takip edebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Minecraft 2019’da büyük bir geri dönüş yaşıyor