Instagram'dan bizi takip etmeyi unutmayın: @oyungezgincom

Konami, Güncel Olmayan Takımlar Nedeni İle Oyuncularına MyClup Parası Dağıtacak.

Konami'nin dün itibarıyla satışa sunduğu yeni oyunu eFootball PES 2020'nin kadrolarında sıkıntı olduğu için 500 MyClup dağıtacak!

Güncel Olmayan Takım Kadroları

Konami şirketinin oyuncuları sabırsızlıkla bekleten ve bir o kadar merak edilen dün satışa sunduğu yeni oyunu eFootball PES 2020 oyununda takımların kadrolarının güncel olmadığı fark edildi. Bunu duyan Konami şirketi konu ile ilgili oyunculara özür dileyerek bir duyuruda bulundu. Bu duyuruda denilene göre oyuncuların 500 MyClup jetonu kazanabilecekleri bir kampanyayı başlatma kararı aldı.

Eylül ayı bir başka deyiş ile oyun ayının gelmesi ile birlikte futbolu seven oyuncular için çok heyecanlı bir bekleyiş başlamıştı. Bunun asıl temellerinden birisi Konami şirketinin yıllardır çıkardığı PES serisinin devamı olan eFootball PES 2020 oyunun içindi. eFootball PES 2020’nin Eylül ayının 10’u itibari ile piyasaya sunulacağını duyuruması ile birlikte oyuncular merakla bekledikleri yeni PES oyun serisini oynayıp deneyimlemeye başladılar.

Fakat oyuncular tarafından ortaya çıkan bilgiler ile Konami şirketinin bir skandala imza attığını öğrenmiş olduk. Yapılan son transferleri uygulamadan oyunu piyasaya sürdükleri ortaya çıktı. Bu durumun fark edilmesinden sonra futbol oyununu seven oyuncuların kalbini tekrar almayı başardı. Çıkaracakları kampanya ile oyunculara MyClup parası dağıtacağını duyurdu. Detayları öğrenmek için aşağıda bulunan yazıyı okuyun.

Eğer sizde bu tür oyunları sevip eFootball PES 2020 oyununu dün satın alıp oynama imkanı bulduysanız hatalı olan kadroları görmüşsünüzdür. Örnek verecek olursak Juventus FC takımına imza atan Aaron Ramsey’in eFootball PES 2020’de hala Arsenal’da gibi görünüyor. Hatta bununla ilgili bir ekran görüntüsü paylaşıldı. Görüntüye aşağıdan bakabilirsiniz.

Bu olayları fark eden oyuncular Konami’ye sert bir çıkış yaptı. Açıklama ile gelen  Konami şirketi bu hatanın kesin olarak 12 Eylül Perşembe gününde çözüleceğini ve düzelteceğini söyledi. Ayrıca düzeltmeden önce verilen görevleri tamamlayan oyunculara “MyClup” modunda kullanacakları 500 jetonun verileceği duyuruldu. Bunu duyuran Konami’nin açıklaması ile şu şekilde oldu;

Konami şirketinin bütün oyuncuları için dağıttığı 500 jeton kampanyasına katılmak ve oyunda 500 jeton daha fazla sahip olmanız için gereken şey duyurulan adımları takip etmeniz. Yapmanız gereken basit. Sadece MyClup modunda bulunan öğreticiyi tamamen bitirmek. Bunu tamamladıktan sonra Konami şirketi sizin hesabınıza 2 defa 250 jeton gönderecek. Ancak bu öğreticiyi tamamlamanız için çok az bir zamanınız olduğunu unutmayın.

Oyunu satın almak istiyor iseniz tanıtımını izlemenizde fayda var.

Daha Fazla İçerik
Call of Duty: Modern Warfare: Gunfight modu incelemesi