Oyun HaberleriMobil OyunlarOyunOyun Haberleri

Marvel Future Fight – 5.4 Update’i Hakkında Bilgiler Yayınlandı!

2 dak. okuma süresi

Marvel markası olarak mobil markasının kurtarıcı oyunlarından birisi Marvel Future Fight…

Marvel, film sektöründe ve çizgi roman sektöründe her ne kadar güzel işler başarsa da oyun alanında ciddi anlamda zayıf kalan bir firma. Özellikle bilgisayar oyunları ciddi anlamda oynanamaz durumda. Tabi bizi bu bataklıktan kurtaran Marvel’s Avengers çıksa da 1 oyun ile hayranların tatmin olmayacağı kesin. İşte bizi tamda bu durumdan Marvel’ın mobil oyunları kurtarıyor. Bu oyunlardan biri olan Marvel Future Fight neredeyse her zaman Marvel Şampiyonlar Turnuvasının gerisinde kalsa da Netmarble Kabamı aldıktan sonra iki oyunun kitlesi eşitlenmeye başladı. Yinede Marvel Future Fight zor yapısından dolayı genel olarak tercih edilmedi.

Marvel Future Fight oyun içerisinde oyuncuları hikayeye göre yönlendirmeden genelde yan görevleri tamamlatarak ilerleten bir oyun. Oyun içerisinde hikaye bazlı çeşitli kahraman görevlerini, özel görevleri, günlük görevleri, ittifak görevlerini ve çok oyunculu görevleri barındırıyor. Ek olarak oyundaki kahramanların güçleri genelde çizgi roman ve film güçlerine göre uyarlanıyor. Bu yüzden sıkı Marvel hayranları genel olarak bu oyunu tercih ediyor.

Oyuna her ay güncelleme geliyor ve bu güncellemeler ile karakterle kostümler, bufflar, nerfler veya direkt olarak yeni karakterler geliyor. Bu güncellemeler sırasında ise özel eşya toplama görevleri oyuna ekleniyor. Bu görevler genelde 1 hafta oluyor. Oyundaki güncellemeler ise eğer film zamanı ise filme göre, eğer normal bir zaman ise kendilerine göre geliyor.

Şimdi gelelim bu ay ki güncelleme konumuza. 5.4 Update’i içerisinde öncelikle gelecek şey Silver Surfer’ın görevleri. Bu görevler 11 gün sürecek ve her gün saat 6 da yenilenecek. Görevler sonucunda ise Silver Gift Box isimli hediye kutusunu kazanacağız. Görevlerin içeriği hakkında kesin bir bilgi hala yayınlanmadı.  Karakter geliştirme etkinliği olarak ise Silver Surfer’ı geliştirmeniz istenecek. Bu güncellemenin asıl önemli yanı “Wave” isimli süper kahramanın oyuna eklenmesi. Karakter hakkında daha fazla bilgi almak içi aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bugünkü haberimizde burada bitmiş bulunuyor. Daha fazla bu tarz haberler için Oyun Gezgin portalımızı takip etmeyi unutmayın.

İlgili İçerikler
OyunOyun Haberleri

2021 Yılında Çıkacak Olan God of War: Ragnarok, PS Studios Patronunu Sabırsızlandırıyor

1 dak. okuma süresi
2018 yılında çıkışını tamamlamış olan God of War, yoğun tepki gördü. Oyunun mükemmel olmasıyla beraber eski God of War oyunlarına çok fazla…
İncelemeOyunOyun HaberleriOyun Haberleri

Epic Games'in Haftaya Vereceği 2 Oyun Açıklandı

2 dak. okuma süresi
Epic Games Store, 2018 yılında Fortnite’ın yükselişiyle beraber daha da çok ün kaparak kendi uygulaması Epic Games Launcher’ı diğer platformlardan özelleştiren ve…
İncelemeOyunPC

Uygun Fiyatlı En İyi 10 Yarış Oyunu (PC)

4 dak. okuma süresi
Bildiğiniz üzere neredeyse her oyuncu bir kez yarış oyunu oynamıştır. Ve en çok bilinen yarış oyunu serisi ise Need for Speed serisi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir