Instagram'dan bizi takip etmeyi unutmayın: @oyungezgincom

Steam’deki Fiyatı 10,50 TL Olan Bağımsız Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Oyun dünyasında yeni bir devir başladı, Bağımsız Oyun Furyası. Bu oyunlar herhangi bir yatırımcı – yayıncı üst firması olmadan, küçük bir ekiple insanların sadece eğlence odaklı tasarladığı oyunlardır. Popüler olmayan ancak paket olarak haftalık ücretsiz oyunlar verebilen Humble Bundle ve Steam, daha önce Epic Games Store’da ücretsiz olan Kingdom serisinin Classic halini bedava olarak dağıttı.

Kingdom serisinin geliştiricileri Noio, Licorice ve yayıncısı Raw Fury’nin tasarladığı Kingdom: Classic, Steam’ın 13.500 incelemesi ile en çok olumlu yorum alan bağımsız oyunların arasına girdi. Oyundaki amacınız bir atın üstünde piksel bir dünyada kraliçe rolünü oynuyoruz. Oradaki usule bağlı diyarlara gidiyoruz ve köylüler ile konuşa konuşa gizli şifrelerle gizli mağarayı araştırıp bulmanız.

Kingdom: Classic, 2D bir piksel dünya sunsa bile içinde yapabilecekleriniz, biz ne oynayacağız sorusuna çözüm bulabilir. Elbette bazı kişiler: “Hayır, bu oyunu oynayamam çünkü gerçekçi değil.” diyor olabilir. Elbette gerçekçi bir oyun yerine makarasına yapılmış bir oyun ancak bu türde yapılan oyunlar zaten sizin tek eğlenceniz ve farklı bir atmosfer yaratmasını sağlamakta.

Kingdom: Classic’de bazı köyler bulunmakta ve o köylerden yola çıkarak savunma yapmak. Birden fazla rakibiniz bulunmakta ve onların köyü işgal etmesini, saldırmasını engellemek. Gündüzleri ise savunma cepheniz gelişiyor ve askerlerinizin bir gelişmiş gücü, seviyesi oluyor. Böylece askerler sayesinde ve koruma sayesinde para da kazanabiliyorsunuz.

Kingdom: Classic’i Nasıl Kütüphaneme Ekleyebilirim?

  • İlk önce yapmanız gereken bu yazıdaki sayfaya tıklamanız olacaktır. Kingdom: Classic’nin ek paketinin üstündeki %100 indirimli Hesaba Ekle yazısına tıklamanız.
  • Otomatik olarak hesabınıza ücretsiz ( herhangi bir işlem yapmadan. ) olarak oyun eklenecektir.
  • Kütüphanenize girdikten sonra Kingdom: Classic’i bulun ve Yükle butonuna tıklayın, oyununuz indirilmeye başlayacaktır.

Kingdom: Classic Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift çekirdek
Bellek: 1 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 512 MB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Yalnızca 32 bit: 64 bit’i Desteklemiyor

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 8.1
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Yalnızca 32 bit: 64 bit’i Desteklemiyor

Diğer işletim sistemleri için MacOS ve SteamOS & Linux yazısına tıklayabilirsiniz.

( Oyunda karlı bir bölüm de bulunmaktadır. )
Daha Fazla İçerik
Hitman 2: Ajan 47 Maldivler’e gidiyor!