Oyun HaberleriOyunOyun Haberleri

Steam’deki Fiyatı 10,50 TL Olan Bağımsız Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

2 dak. okuma süresi

Oyun dünyasında yeni bir devir başladı, Bağımsız Oyun Furyası. Bu oyunlar herhangi bir yatırımcı – yayıncı üst firması olmadan, küçük bir ekiple insanların sadece eğlence odaklı tasarladığı oyunlardır. Popüler olmayan ancak paket olarak haftalık ücretsiz oyunlar verebilen Humble Bundle ve Steam, daha önce Epic Games Store’da ücretsiz olan Kingdom serisinin Classic halini bedava olarak dağıttı.

Kingdom serisinin geliştiricileri Noio, Licorice ve yayıncısı Raw Fury’nin tasarladığı Kingdom: Classic, Steam’ın 13.500 incelemesi ile en çok olumlu yorum alan bağımsız oyunların arasına girdi. Oyundaki amacınız bir atın üstünde piksel bir dünyada kraliçe rolünü oynuyoruz. Oradaki usule bağlı diyarlara gidiyoruz ve köylüler ile konuşa konuşa gizli şifrelerle gizli mağarayı araştırıp bulmanız.

Kingdom: Classic, 2D bir piksel dünya sunsa bile içinde yapabilecekleriniz, biz ne oynayacağız sorusuna çözüm bulabilir. Elbette bazı kişiler: “Hayır, bu oyunu oynayamam çünkü gerçekçi değil.” diyor olabilir. Elbette gerçekçi bir oyun yerine makarasına yapılmış bir oyun ancak bu türde yapılan oyunlar zaten sizin tek eğlenceniz ve farklı bir atmosfer yaratmasını sağlamakta.

Kingdom: Classic’de bazı köyler bulunmakta ve o köylerden yola çıkarak savunma yapmak. Birden fazla rakibiniz bulunmakta ve onların köyü işgal etmesini, saldırmasını engellemek. Gündüzleri ise savunma cepheniz gelişiyor ve askerlerinizin bir gelişmiş gücü, seviyesi oluyor. Böylece askerler sayesinde ve koruma sayesinde para da kazanabiliyorsunuz.

Kingdom: Classic’i Nasıl Kütüphaneme Ekleyebilirim?

  • İlk önce yapmanız gereken bu yazıdaki sayfaya tıklamanız olacaktır. Kingdom: Classic’nin ek paketinin üstündeki %100 indirimli Hesaba Ekle yazısına tıklamanız.
  • Otomatik olarak hesabınıza ücretsiz ( herhangi bir işlem yapmadan. ) olarak oyun eklenecektir.
  • Kütüphanenize girdikten sonra Kingdom: Classic’i bulun ve Yükle butonuna tıklayın, oyununuz indirilmeye başlayacaktır.

Kingdom: Classic Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift çekirdek
Bellek: 1 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 512 MB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Yalnızca 32 bit: 64 bit’i Desteklemiyor

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 8.1
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Yalnızca 32 bit: 64 bit’i Desteklemiyor

Diğer işletim sistemleri için MacOS ve SteamOS & Linux yazısına tıklayabilirsiniz.

( Oyunda karlı bir bölüm de bulunmaktadır. )
36 yazı

Yazar'a dair
Genel Sorumlu - [email protected]
Yazılar
İlgili İçerikler
OyunOyun Haberleri

2021 Yılında Çıkacak Olan God of War: Ragnarok, PS Studios Patronunu Sabırsızlandırıyor

1 dak. okuma süresi
2018 yılında çıkışını tamamlamış olan God of War, yoğun tepki gördü. Oyunun mükemmel olmasıyla beraber eski God of War oyunlarına çok fazla…
İncelemeOyunOyun HaberleriOyun Haberleri

Epic Games'in Haftaya Vereceği 2 Oyun Açıklandı

2 dak. okuma süresi
Epic Games Store, 2018 yılında Fortnite’ın yükselişiyle beraber daha da çok ün kaparak kendi uygulaması Epic Games Launcher’ı diğer platformlardan özelleştiren ve…
İncelemeOyunPC

Uygun Fiyatlı En İyi 10 Yarış Oyunu (PC)

4 dak. okuma süresi
Bildiğiniz üzere neredeyse her oyuncu bir kez yarış oyunu oynamıştır. Ve en çok bilinen yarış oyunu serisi ise Need for Speed serisi…

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir