Fortnite, son zamanlarda sürekli olarak markalar ile işbirlikleri yapıyor. Örneğin; John Wick, Stranger Things, Marshmello, Major Lazer, Marvel gibi markalar ile işbirliği yaptı. Fakat bu sefer diğerlerinden farklı olarak, bir oyun ile işbirliği yapıyorlar. Bu oyun ise hepimizin bildiği eğlenceli seri Borderlands. Bu işbirliği yeni çıkacak Borderlands serisinin 3. oyunun şerefine.

Borderlands’e özel yeni bir paket geliyor, Psycho Bundle 2,000 V-papel olup, Psycho kostümü, Claptrap sırt süsü ve temaya uygun bir toplama aleti. Ve Borderlands’in temasına uygun yeni Pandora bölgesi, içeride bir süre hasar almayanlar kalkan üretmeye bile başlayacak! Ve Pandora bölgesinde bizi birçok sürpriz daha bekliyor olacak! Bu bölge Palmiye Park yani çöl bölgesinde görünüyor, bir diğer deyişle eski Boğuk Bataklığı konumunda. Fortnite çölünün meşhur devesi de orada duruyor!

 

Fortnite x Borderlands anlaşması kreatife de taşınıyor bu şekilde kreatif üzerinden de eserlerinizi MAYHEM temalı yapabilirsiniz! Ve aynı zamanda ücretsiz kazanılabilir ödüller de mevcut! Mayhem kaplaması, Vault Hunter graffitisi, Pyscho graffitisi ve Crunk Bunny graffitisi bunları şuanda oyuna girip görev tamamlayarak elde edebilirsiniz, %100 ücretsiz.

 

Bu incelediğimiz tüm içerikler v10.20 güncellemesiyle oyuna eklendi! Şuanda içeriklere oyun içerisinden erişebilirsiniz, aynı zamanda Kalkan Balonu adındaki yeni eşya fırlatılabilir bir siper olacak. Ve aynı zamanda M.E.K.A. dengelemesi de oyuna resmi olarak geldi! Haydi oyuna dalalım ve bu şahane güncellemeleri bir de kendimiz görelim. Fortnite’ın Mayhem güncellemesi hakkında yayımladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir