League Of Legends’ın Yeni Karakteri Gwen’in Yetenekleri Açıklandı│2021

League Of Legends’ın yeni karakteri Gwen’in yetenekleri açıklandı.

Riot Games tarafından yayınlanan ve yediden yetmişe milyonların oynadığı League Of Legends, yakın zamanda Gwen adında yeni bir şampiyon duyurmuştu. League Of Legends, bu yeni şampiyonun yeteneklerini de kullanıcılarıyla paylaştı. Gerçekten güçlü yeteneklere sahip olan Gwen, şimdiden rakiplerine korku salmaya başladı bile.

İşte Gwen’in Yetenekleri

Pasif – Bin Kesik

Gwen’in temel saldırıları, rakip şampiyonların sağlığının belli bir miktarına bağlı olarak isabet halinde ek bir büyü hasarı veriyor. Gwen’in diğer şampiyonlara yaptığı saldırılarda verdiği hasarın bir kısmı ona can olarak geri dönüyor

Q – Kırt Kırt

Gwen, makasını iki ila 6 kez hızlı bir şekilde kırar ve rakiplerine büyü hasarı verir. Aynı zamanda şampiyonumuz, makasını rakibe isabet ettirdiği her temel saldırı esnasında bir makas darbesi daha atıyor.

Aynı zamanda makas darbesinden hasar alan rakipler, bunun dışında bir de pasiften ek büyü hasarı alıyor.,

W – Kutlu Sis

Gwen, Kutlu Sis yeteneğini kullanarak beş saniyeliğine kendini bir sisle çevreliyor. Kutsal Sis’in içerisindeyken, zırh ve büyü direnci kazanıyor. Sisin dışında kalan rakip şampiyonlar, şampiyonumuz sisin içerisindeyken onu hedef alamaz ve darbe yapamaz. Ayrıca sis, şampiyon o bölgeden ayrılırken onu takip eder ancak bir diğer seferde sis kaybolur.

Aslında bu özelliği Akali’nin Sis Perdesi yeteneğine benzetebiliriz.

E – Pens At

Yeni şampiyon, bu yeteneğiyle kısa bir mesafeden atılır ve saldırılarının menzili dört saniye boyunca artarken, hız ve isabet etmesi halinde de büyü hasarı ile yapacağı saldırılar güçlenir. Bu süre içinde rakip şampiyona saldırmak, bu yeteneğin bekleme süresinin yarısını geri verir.

R – İğne İşi

İğne işi yeteneğini üç kereye kadar kullanabilme özelliğine sahip olan şampiyon, sonraki her kullanım kilidini açması için de 8 saniye içerisinde bir rakip şampiyonu vurması gerekir. Her kullanım, rakip şampiyonları yavaşlatır ve yeni şampiyonun pasifine ilave büyü hasarı ekleyen iğneleri ateşler.

İlk kullanımda bir iğne, ikinci kullanımda iki iğne ateşlenirken eğer üçüncü iğne de isabet alan düşmanlara toplam dokuz iğne ve dokuz pasif uygulamak için beş ateşleyecek.

Gwen

Aynı zamanda bu yeni karakterin hayat hikayesine bir göz atmak isterseniz, bu yazıya tıklayarak daha yakından tanıyabilirsiniz.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
Yeni Battlefield’ın Tanıtım Fragmanı Çıktı!