halo-3

Halo 3’ün MM İçin Geliştirilen Yeni Haritası Yakında Eşleştirmede Kullanılabilecek

Halo 3’ün Xbox 360’ta piyasaya sürülmesinden bu yana 13 yıl geçti, PC oyuncuları nihayet Halo 2’nin sonunun neyle ilgili olduğunu öğrenebilirler. Tabii ki asıl soru, beklemeye değer miydi? Bunu şu anda düşündüğümüzde Halo 3’ün her ne kadar eski nesil grafiklerle karşımıza çıksa bile oyunun halen iyi olduğunu düşünüyoruz.

Halo 3 Oyun Haberleri

On yıldan fazla bir süredir ilk kez Halo 3, The Master Chief Collection’da oynanabilen yeni bir haritaya sahip. Şu anda, özel oyunlarla sınırlı ancak bu sonsuza kadar böyle olmayacak. 343 Industries, bir blog gönderisinde yeni Şelale haritasının gelecekte bir noktada halka açık eşleştirmeye geleceğini ve bunun nispeten yakında gerçekleşmesi gerektiğini söyledi. Özel oyunlara sadece 6. Sezon güncellemesinde eklenen bir başka içerik parçası Halo 2: Anniversary, Halo: Reach ve Halo 4 için “Escalation Slayer” moduydu. Bu Gun Game tarzı mod bu hafta MCC’ye geliyor, ancak Waterfall “biraz daha uzun” sürecek.

343, “Waterfall normal sosyal rotasyona eklenmeden önce biraz daha uzun sürecek ancak önce sosyal oyunlarda rotasyonel bir oyun kategorisiyle gelecek” dedi. “Haritayı daha geniş bir alana yaymadan önce haritadaki birkaç performans hatasını tamamlamaya çalışıyoruz.” Escalation Slayer ve Waterfall için biraz daha beklemeniz gerekse de 343, her ikisi için de özel oyunların dışında canlı yayına girdiklerinde göreceğiniz simgeleri yayınladı. Her ikisini de aşağıda görebilirsiniz.

EskiYeni
Oyun HaberleriOyun Haberleri
Halo 3 Oyun Haberleri

Halo 3 hakkında bilgi için buraya, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Ramazan Ayında Arkadaşlarla Oynanabilecek 8 Oyun