Ajan 47’nin suikastçi hayatından kopma zamanı geldi. Fakat maalesef, tatilde bile bazı görevleri yerine getirmesi gerek. Bu ayın Hitman 2 yol haritasındaki Ajan 47, Maldivler’de tropik güneş batmış bir tatil yeri olan Haven Island’a uçuyor. Ancak pina coladas için zaman yok, yeni hedefler, kilit açmalar ve görevler içeren Eylül ayının başından sonuna kadar sürecek çok sayıda yeni görev var.

Eylül ayı başlamasıyla, daha önce yayınlanmış olan iki yükseltme anlaşması yayımlandı. Dalton Dissection sözleşmesi ile beraber; Ajan 47’nin, New York bankasına şu ana kadar en sevimli kılık kıyafetini giyebileceği bazı yeni hedefler çıkarmak için geri dönmesini sağlayacak olan bir ek yükseltme. İkinci yükseltme The Covert Dispersal ise Ajan 47’ye Maldivler’de özel ve gizli görevler sunuyor. 

Yol haritasının içerisinde, 12 Eylül’de geçerli olan Dubious Cohabitation sözleşmesi var ve gizli ajanımız eski bir suikastçı arkadaşını aradı. Eğer görev planlanırsa ve uzun vadeli becerileriniz söz konusu ise, Ajan 47 havalı bir kaşmir takım elbisesini giyinip işe koyulacaktır.

19 Eylül’de, Ajan 47’nin bir Şaman kılığına girmiş bir tarikattan sızdığı Merele Revelation olarak adlandırılan başka bir yükseltme anlaşması da eklenecek. Bu sözleşmeyi tamamladığınızda, düşmanları kusacak hale getiren Emetic Grenade’nin kilidini açacaksınız. 

24 Eylül, Haven Island’ın genişleme geçişi sahipleri için uygun olacağı zamandır. Güneşli tatil beldesinin yanı sıra iki genişleme geçişi Special Assignments, Bitter Pill ve mükemmel bir tatil paketi olan A Silver Tongue de bu tarih içerisine yayımlanacak. 

Sonunda, 27 Eylül’de Ölüm Meleği adında başka bir Legacy Elusive hedefi daha eklenecek. Ajan 47, yaşlı bir emekli hemşireyi almak için Marakeş’e dönecek. Onu kurtarabilmek için günler boyunca uğraşacak ve savaş mücadelesi verecek.

IO Interactive ayrıca ay ilerledikçe özellikli sözleşmeler, oyun güncellemeleri ve canlı yayın ekleyecek. Şimdiden iki sözleşme yapıldı ve bir sonraki 12 Eylül’de yayımlanacak, sanırım Ajan 47’nin yaz tatili sona ermiş gibi görünüyor, belki de Noel tatili onun için daha rahatlatıcı olacak. Hitman 2’ye sahip olmak isterseniz Steam mağazası üzerinden satın alabilirsiniz. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir