Katlanılabilen iPhone’un görüntüleri çıktı – 2023

Apple’ın yeni ürünü olan katlanılabilir olan telefon bizlerin karşısına çıkacak, bu sızıntılar Apple’ı rahatsız ediyor çünkü en büyük düşmanı olan Samsung’a karşı yeni bir telefon üretmek istiyor. Fakat tüm bunlar Apple’ın katlanılabilir bir ürün ile karşımıza çıkmayacağı anlamına gelmez.

Apple’ın yeni ürünü 2023’de çıkacak

Katlanılan iPhone 2023’de çıkacak

Çoğu kişi Apple’ın katlanılabilir özelliğini iPhone 14’de getireceğini düşünmekte, 2023’de Apple’ın yeni ürününün çıkması demek her senede bir iPhone çıkartması gerek fakat tabii ki bunlar gerçek olmayabilir, bir diğer tepki çeken olay ise katlanılabilir telefonların ilk önce Apple’ın yapmaması bildiğiniz gibi ilk katlanılabilir telefonu Çin menşeli telefon markalarının yapması, sonrasından ise Samsung bu katlanılabilir telefonlar ile baya bir kâr elde etmişti.

Fakat bunun Apple kullanıcılarının yeni bir telefon olduğu için alacağını ve Apple’ın büyük bir kâr elde edip Samsung’un kârından bile büyük olacağı düşünülmekte, fakat Samsung’un bu sızıntılardan haberinin olması biraz Apple açısından biraz kötü.

Heyecan yaratan katlanabilir iPhone konsepti!
iPhone katlanılan telefon

Bunun dışında bir tepki çeken olay ise kameranın Samsung Galaxy S10 modeline benzemesi çoğu kişi “Samsungtan çalmış bu!” diyor, bunun dışında çoğu kişi “Apple böyle bir ürün çıkartırsa hemen alacağım.” diyor, fakat Türkiye gibi ülkelerde çoğu kişi fazla satılmayacağını düşünüyor, özellikle Hindistan ve Pakistan gibi ülkelerde.

Katlanılabilir telefonumuzun Apple’ın ürünü olan iPhone X gibi oval olacak, bunu dışında tasarımı Samsung Z Fold ile çok benzer fakat bunun hakkında fazla bir eleştiri gelmedi çünkü Samsung’unda Çin menşeli olan Royoleden esinlenmesi, fakat insanların çoğu ama katlanılabilir telefonu Samsung’un çıkarttığını sanıyor.

katlanabilir iPhone
Apple eleştirildi

Bir konumuz daha bu kadardı Gezginler! Acaba Apple cidden böyle bir ürünü piyasaya sürecek mi? Aşağıdan belirtebilirsin daha fazla teknoloji haberine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz, kendinize iyi bakın; esen kalın.

Daha Fazla İçerik
Call of Duty: Modern Warfare’ın yazarı ve tasarım yöneticileri Infinity Ward’dan ayrılıyor