Yarış oyunu olan Wreckfest, yarın PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına resmi olarak geliyor. Gelmesiyle beraber bir fragman yayımlandı.

Bugbear Entertainment’ın yıkım derbi yarış oyunu olan Wreckfest, 2012’de yılında Next Car Game olarak biliniyordu. Oyun 2013 yılında erken erişime başladı ve PC’deki stüdyo için büyük bir başarı kazandı. Oyun nihayet yarın PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek ve kutlamak için yayıncı THQ Nordic Wreckfest için yepyeni bir fragman yayınladı. Aşağıdan yayımlanan fragmanı izleyebilirsiniz. 

Wreckfest, hızlı hareket ve büyük araç yığınlarıyla ilgilidir. Bu fragman her iki oyun konsol platformunu içerisinde sunuyor. Bu oyunda kazalar izlemek için garip bir şekilde güzel. Wreckfest’in ilgilendiği saf katliam, ekranda gördüğümde her zaman durup, izleyebileceğiniz bir şey. Eğer daha önce bu tür bir oyun oynamadıysanız ve böyle oyunlara ilginiz varsa konusu gelmişken size önerim Wreckfest olacaktır. 

Bugbear ayrıca içsel çılgınlığını kucaklamak için de harika bir iş çıkarıyor. Karavanda, bir sürücünün motorlu bir koltuk üzerinde yolda gittiğini görebilirsiniz, tamamen çılgınlık. Wreckfest, oyun süreniz boyunca birkaç farklı tipteki araçları kullanmanıza izin verir. Bir okul otobüsünden bir çim biçme makinesine kadar araçlar mevcut. İşte oyunun da en güzel kısmı bu: her türden aracı kullanıp, zevk veren kazaları izleyebiliyorsunuz.

Oyunun konsollarda ne kadar iyi performans gösterdiğini görmek isteriz. Oyun PC’de kesinlikle harika ve eğer doğru bağlantıyı yaparlarsa, özellikle PlayStation 4’te harika bir oyun olabilir. Nesiller boyu hızla aşağı inen Need for Speed ​​franchise’ı, Sony’nin konsolu PlayStation 4 kullanıcıları için pek bir şey yapamadı. Umarım, Wreckfest bu boşluğu bir dereceye kadar doldurabilir ve PlayStation’a Xbox’ın Forza Horizon serisi ile karşılaştırılabilir bir şey verebilir.

Wreckfest, 27 Ağustos’ta PS4 ve Xbox One’da çıkacak. Ayrıca şimdi PC için de satın alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir