KonsolOyunOyun HaberleriPlayStationPS4

Gran Turismo Sport’a Yeni Araç Geliyor!

2 dak. okuma süresi

PS4 dünyasında konuşulan en iyi araba oyunların bir tanesi Gran Turismo, zamanında GT Sport ile çıkıp karşımıza gelmişti. Oyun gecikmeli çıksa bile oyunu oynayanların beğenisini toplayıp kısa zamanda ün yaptı. GT Sport genellikle online moda yönelmiş diyebiliriz. Önceki oyunlarda olan kariyer modu burada yok fakat arabayı nasıl süreceğimizi, neler yapacağımızı öğreten bir oyun modumuz var. Bu öğretici modda 4 ayrı bölüm var. En ince noktalara kadar iniyor.

Frene ne zaman basacağınız, viraj almak gibi ince nokta olan sürüş mekaniklerini gösteriyor. Ayrıca bu mod ile birlikte yapay zekaya karşı yarışabilirsiniz. Bu seride yapay zekanın eski sürümlere göre daha gelişmiş olduğunu anlayabiliyoruz.

Yarış oyunlarını veya bu türde olan oyunları seviyorsanız bu oyunu almanızda fayda olabilir. Oyunda bulunan otomobilleri deneyip garajınıza yeni arabalar yerleştirip zenginleştirmek istiyorsanız, Spor araba oyunlarında online modu olduğunu ve yapılan turnuvalarda kendinizi göstereceğinizi sanıyorsanız ve PS 4’ünüz var ise Gran Turismo SPORT’u almanız gerek 🙂

Yeni Güncelleme

PS 4 platformuna çıkış yapan bu ünlü yarış simülasyonu Gran Turismo Sport, Çıkmasından bu yana oyun içeriğine bir çok araba eklemişti. Önümüzdeki aylarda eklenilmesi planlanan ve eklenmeye devam edecek olan arabalar Ekim ayının hem geliştirici şirket hem de Almanların sahip olduğu otomobil devi Porsche için oldukça özel bir yıl olacak.

Frankfurt’ta düzenlenen Frankfurt Motor Show devam ederken Alman otomobil devi Porsche ve Polyphony Digital Studio şirketi ile imzaladığı anlaşmasıyla oyuna eklenecek full elektrik ile çalışacak Porsche Taycan Turbo S’nin Ekim ayı içerisinde ekleneceğini duyurmuştu.

Bunlardan ayrı olarak 1970 yılında Le Mans 24 saat yarışlarının 917 ile ilk kez kazanılışın ellinci yılı şerefi ile 917 Yaşayan Efsane tasarım çalışmasını 2020 yılının ilk yarısında Grand Turismo Sport oyununa entegre edileceği duyuruldu.

Ayrıca Porsche tasarımcıları bu yarış oyunu için (Gran Turismo Sport) sürdürülebilir Porsche Vision Gran Turismo Project üzerinde çalışacağını oyunculara bildirdi. Her ne kadar ne zaman geleceği belli olmasa bile önümüzdeki Ekim ayında veya yılın sonunda geleceği söyleniyor.

Yayınlanan Video;

İlgili İçerikler
OyunOyun Haberleri

2021 Yılında Çıkacak Olan God of War: Ragnarok, PS Studios Patronunu Sabırsızlandırıyor

1 dak. okuma süresi
2018 yılında çıkışını tamamlamış olan God of War, yoğun tepki gördü. Oyunun mükemmel olmasıyla beraber eski God of War oyunlarına çok fazla…
İncelemeOyunOyun HaberleriOyun Haberleri

Epic Games'in Haftaya Vereceği 2 Oyun Açıklandı

2 dak. okuma süresi
Epic Games Store, 2018 yılında Fortnite’ın yükselişiyle beraber daha da çok ün kaparak kendi uygulaması Epic Games Launcher’ı diğer platformlardan özelleştiren ve…
Bilim/TeknolojiKonsolPCPlayStationPS4Xbox One

Oyun Aksesuarları Satış Rekoru Kırdı (222 Milyon Dolar)

1 dak. okuma süresi
Evde kaldığımız bu dönemlerde, oyunlarla vakit geçirmek veya oyun aksesuarları alıp evimizde yılbaşına özel kullanmak, süslemek her zaman temel isteğimizdir. Yılbaşının gelmesiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir