Yeni macerasını büyük merakla beklediğimiz Kratos , bu sabah saatlerinde Fortnite için eklendi. 2018 yılında çıkan God of War oyunu ile gözünü bu sefer Nors Mitolojisinde yer alan tanrılara çeviren Kratos, god of War ile yılın oyunu ödülü dahil birçok ödül kazanmıştı. Dün ortaya çıkan bilgiler doğru çıktı ve Kratos Fortnite‘a eklendi.

Kratos, Fortnite’nin tüm sürümlerine eklendi!

Tüm dünyada büyük bir kitleye sahip olan Fortnite, son etkinlikler ile birlikte kendini bir kez daha gösterdi diyebiliriz. Oyunun Bölüm 2 Sezon 5 içerikleri Galactus ile devam etmiş ve 15.3 milyon oyuncu anlık katılarak büyük bir rekoru kırmıştı. Farklı etkinlikler ve sürekli güncellemeler yaparak bu yeniliğini koruyan Fortnite‘a bu sefer de Kratos eklendi. Sızıntılarda her ne kadar karakterin sadece PlayStation konsollarına geleceği düşünülse de Kratos oyunun tüm versiyonlarına eklenmiş durumda.

Oyunun mağazasından ulaşabileceğiniz Kratos köstümü için aynı zamanda farklı bundle ve fark eşya seçeneklerine de yer verilmiş. Oathbreaker isimli bu set içerisinde Leviathan Axe Pickaxe, Mimir Back Bling ve Guardian Shield Glider gibi eşyalarda yer alıyor. Bunların yanı sıra Kratos‘a özel Emotelar (Haraketler) de oyuna eklenmiş. Yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ek olarak Kratos kıyafetini satın aldıktan sonra Playstation 5’te bir maça girerseniz, PlayStation mirasının anısına Zırhlı Kratos tarzınının kilidini açacaksınız. Daha fazla oyun haberleri okumak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir