Avengers, Assemble!

Gamescom 2019 devam ederken oyun tanıtımları da hız kesmeden devam ediyor. Oyun bakımından zayıf olan firmalardan biri olan Marvel, Marvel’s Avengers isimli oyununu tanıtarak adeta Marvel hayranları için umut oldu. Oyun bir hikayeye bağlı olmadan farklı hikayeler içerisinde tıpkı bir puzzle gibi hikayeyi tamamlamanızı istiyor. Grafik bakımından biraz geride kalsada oynanış mekanikleri ve haritası bunu telafi edecekmiş gibi duruyor.

Oyun herhangi bir Avengers filmini temel almadan çizgi romanlardaki ve ilk Avengers filminde gördüğümüz orijinal 6’lı diye geçen Kaptan Amerika, Demir Adam, Şahin Göz, Kara Dul, Hulk ve Thor ile oynama imkanı sunuyor. En azından şuanlık tanıtımda gördüğünüz bu kadar karakter bulunuyor. Ek olarak fragmanda hikayenin büyük ihtimal ilk düşmanı olan Task Master ile savaştıklarını görüyoruz. Buda demek oluyor ki oyun hikayesinde Hydra gibi kötü adam ekiplerini de bulunduruyor.

Oyun 15 Mayıs 2020’de piyasaya çıkacak olup, oyunun yayıncı firması olan Square Enix ise daha önceden Final Fantasy ve Kingdom Hearts gibi popüler oyunların yapımcısı olması ve ünlü firmalardan Tomb Raider’ın yapımcısı Crystal Dynamics ve Deus Ex’in yapımcısı Eidos Montréal’da oyunun geliştiricileri arasında yer alması oyunun güzel olacağına dair güvenimizi arttırıyor.

Oyunun resmi tanıtım videosu:

Daha fazla oyun haberleri için Oyun Gezgin portalımızı takipte kalarak güncel haberlerden haberdar olun. Ayrıca Oyun Gezgin ekibi olarak çekiliş düzenledik; Dirt 4 ve Borderlands 2 hediye ediyoruz, çekilişimize katılmayı unutmayın! Belki siz kazanırsınız, iyi şanslar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir