Minecraft Dungeons ‘Flames of the Nether’ Oyun Sonu Güncellemesiyle Birlikte Geliyor ( 2021 )

26 Mayıs 2020 tarihinde çıkan Minecraft Dungeons, alternatif bir oyun olarak pek çokta ilgi gördü. Arkadaşınızla beraber oynayabildiğiniz Dungeons’a oyun sonu için yeni bir güncellemeyle birlikte geliyor. Minecraft’ın Nether güncellemesine benzer yeni DLC; Flames of the Nether ise bir zindana sahip Nether’ı insanlara sunuyor. Ücretli bir DLC paketi ve adından da anlaşılacağı gibi Nether’de geçiyor. Aşağıda altı göreve erişebileceksiniz, eğer her şey sorunsuz giderse size bir sürü yeni silah, teçhizat ve eser kazandırır ancak bu ganimeti almak için bir Nether temalı olan düşman yaratıkları öldürmeniz gerekir.

Aynı zamanda önemli bir ücretsiz güncelleme de var. Bu ücretsiz eklemeler çoğunlukla sizi oyunda tutmak için ayarlanmıştır, en büyüğü Antik Avlar’dır. Bunlar, “Nether ve Overworld’ün diğer tanıdık kısımlarını aksiyon dolu, maceralar bir araya getirilmiş şekilde örüp çıkan” oyunsonunda erişebileceğiniz yöntemsel olarak oluşturulmuş görevlerdir. Doğal olarak, bu koşuların daha nadir eşyalarla ödüllendirme şansı daha yüksektir, ancak “Gilded” adlı yeni bir nadirlik kademesinde teçhizat almanın tek yolu budur.

dungeons

Yaldızlı eşyalar yalnızca, daha önce karşılaştığınız düşmanların temelde süper güçlü versiyonları olan Antik çetelerden düşecektir. Antik Avlar ayrıca, Yaldızlı ürünlerde uzmanlaşmış bir Piglin tüccarı tarafından kabul edilen yeni bir para birimi olan altın elde etmek için en iyi yer olacak. Minecraft’ın resmi sitesinde paylaşılan blog gönderisinde de Flames of the Nether paketi için bir tanıtım bulunmakta, buraya tıklayarak o gönderiye de gidebilirsiniz. Oyun Haberleri ve İncelemeleri için ise buraya tıklayabilirsiniz!

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons, 26 Mayıs 2020 tarihinde çıkan bir macera-aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde yapabileceğiniz epey fazla üretim var ve bu üretimleri arkadaşınızla paylaşabilir veya kendiniz için kullanabilirsiniz. Spawn’daki köylülerle konuşarak onlardan şanslı kutular düşürebilir veya zombi, skeletonları öldürerek onların kemiklerini veya özel eşyalarını edinebilirsiniz. Minecraft Dungeons, her ay güncelleme alıp her ay yeni aktiviteler için oyunculara sunmakta. Eğer Minecraft Dungeons’ı satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Final Fantasy XIV Yama 5.5, Yeni Nier Automata Alliance Raid ile Yayında