Sonic

Minecraft Sonic DLC’si Yayınlandı!

2009 yılından bu yana birçok ek paket ve sürümleriyle popülerliğine kavuşan Minecraft, yeni DLC’si olan Sonic ile tekrardan aramıza katılıyor. Sonic the Hedgehog, 30. yıldönümünü kutlarken Minecraft ile de bir faaliyet düzenleyerek DLC olarak çıkışını yaptı. Şu anda Minecraft Marketplace üzerinden mevcut olan Minecraft’ın Sonic the Hedgehog DLC’Sİ, oyunu arkadaşlarınızla oynanabilecek bir 3D hızlı bir koşucuya dönüştürüyor ve her oyuncu mümkün olduğunca çok sayıda “yüzük” toplarken bitiş çizgisine kadar yarışıyor.

Dr. Robotnik’de dahil olmak üzere ikonik Sonic düşmanların yanı sıra Shadow, Tails, Amy ve Knuckles gibi karakterlerin hepsi DLC’de yer alıyor. Oyuncular, Green Hill Zone ve Chemical Plant Zone gibi iyi bilinen Sonic haritaların Minecraft versiyonlarını, sıçrama pedleri ve loop-de-loops ile tamamlayacaklar. Özel bir Sonic 30. yıldönümü etkinlik sunucusu kısa bir süre sonra yayınlanacak ve The Hive, oyuncuların çeşitli mini oyunlara ve diğer sürprizlere katılabileceği iki haftalık bir sunucu merkezi devralma etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Minecraft Crossover, Sonic’in 30. yıldönümünün bir parçası olarak gelen en son kutlama, Sonic Colors: Ultimate ve gizemli yeni bir 3D Sonic başlığı da dahil olmak üzere çok sayıda yeni Sonic oyununun yakında geleceğini açıklayan son Sega’nın ev sahipliği yaptığı yıldönümü canlı yayınıyla uygun bir şekilde Sonic the Hedgehog 2 adlı canlı aksiyon Sonic filminin devamı, 8 Nisan 2022’de yayınlanması planlanıyor.

sonic

Oyunlar ile ilgili diğer içeriklerin bulunduğu Instagram ve Twitter sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Daha fazlası için oyungezgin.com’dan takipte kalın!

Daha Fazla İçerik
Assassins Creed Valhalla Korsan Sitelere Düştü 2021