Instagram'dan bizi takip etmeyi unutmayın: @oyungezgincom

Dan The Man İncelemesi

Eskiden oynadığımız Mario oyunlarını seviyor musunuz? O zaman bu oyun tam size göre! Dan The Man mobil oyunu Play Store’da ücretsiz bir şekilde karşınızda.

Geçmiş oyunların havasını yeni mekanizması ile birleştiren Halfbrick‘in oyunu Dan The Man, aslında uzun zamandır hayatımızda yer alıyor. Fakat oyunu henüz görmemiş ve yüklememiş olabilirsiniz. Eğer oynamadıysanız yazdıklarımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Oyun eski tip bir oyun olan Metal Slug tarzında. Soldan sağa doğru ilerleyerek karşımıza çıkan düşmanları polisleri ve silahlı adamları öldürerek bölümleri tek tek geçiyoruz. Oyunun dövüş mekanizmasını cidden sevdim yeni nesil mobil oyunlara kıyasla çok iyi bir durumda. Yumruğumuzla dövüşüyoruz ve arada bize silah, bıçak gibi aletleri veriyor oyun. Bu aletleri aldığınıza karşınıza 8-10 arası düşman çıkıyor fakat güzel bir şekilde oynarsanız kesinlikle hepsini alt edebilirsiniz.

Oradan Oraya Atlayıp Yıldızı Kap! Dan The Man

Retro grafikleri kaliteli şekilde oyuna entegre edilmiş. Oyunu oynarken donma ve atma gibi sorunları yaşamıyorsunuz. Oyunun başarılı bir şekilde hazırlandığı kesin. Oyun için bir grafik ayarı yok fakat oyunda kasma yaşayacağınız düşünmüyorum.

Oyun pay to win değil iki seçeneğiniz var. Ya oyunda ilerleyip altınları toplayacaksınız, ya da gerçek para ile oyun içi para birimini satın alacaksınız. Gerçekten para harcamadan oyun bölümlerini geçerseniz büyük anlamda oyundan zevk alacaksınız.

Oyun içi karakterinizi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Tabi değiştirmeden önce bazı bölümleri geçmeniz gerekiyor. Oyun size ücretsiz olarak 3 karakter veriyor ve 4. karakteri aldığınızda onu istediğiniz gibi giydirebiliyorsunuz. Oyunu reklamsız oynamak isterseniz eğer oyuna 7TL gibi bir ücret vererek reklamsız oyuna sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Dying Light 2 Ne Kadar Büyük Olacak?