Infinity Ward, bu yılki popüler franchise oyunu Call of Duty: Modern Warfare oyununu yeniden yayımladıktan sonra yeni nesil gece görüş gözlüklerini tanıttı.

Call of Duty: Modern Warfare 2 2009‘da piyasaya sürüldüğünde, oyunun ikonik bölümlerinden biri oyunun prestij baskısına dahil olan gece görüş gözlüğü oldu. Şimdi Infinity Ward, bu yılki Modern Warfare ile benzer bir şey yapmak istiyor gibi gözüküyor, çünkü geliştirici popüler franchise’ın yeniden başlatılmasından sonra yeni nesil temalı bazı yeni gece görüşü gözlüklerini tanıttı.

Oyuna eklemiş oldukları yeni nesil gece görüş gözlükleri 10 yıl öncekilerden çok farklı. Ben gece görüş gözlüğü uzmanı olmasam da, onlar EOTech Ground Panoramic gözlüklerine benzerlerini kullanıyorlar. (aynı zamanda şaşırtıcı bir şekilde uzman Recon’un, Call of Duty: Black Ops 4’te kullandığı gece görüş gözlükleri gibi görünüyorlar.)

Yeni nesil gece görüş gözlüğünü incelemek isterseniz makalenin sonunda eklediğimiz medya içerisinde görebilirsiniz.

Şu anda, oyuncuların gece görüş gözlüklerine nasıl erişebilecekleri hakkında pek bir bilgi yok. Bazı söylentiler, oyuna özel bir sürüm ile beraberinde çıkabileceğini öne sürüldü. Ancak bu bilgi daha doğrulanmadı.

Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim 2019’da piyasaya sürülecek ve PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC’de satışa sunulacak. Güncel haberler için Oyun Gezgin olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir