Herkesin beklediği o oyun; Mount & Blade 2: Bannerlord!

Serinin 4. oyunu olan Bannerlord’un çıkacağı haberi yaklaşık 5 yıl önceden verilmişti. Ancak tarih uzadıkça uzadı, uzadıkça uzadı ve oyun resmen çıkmaz bir hal aldı… derken TaleWorlds’ün yayınladığı yeni fragman her şeyi değiştirdi.

En son Mount & Blade 2: Bannerlord hakkında fragman yaklaşık 2 hafta önce çıkmıştı. Ancak şu zamana dek oyunun çıkış tarihine dair bir bilgilendirme yapılmamıştı. Fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla oyun serinin bir diğer oyunu olan Mount & Blade Warband’ın kat ve kat yukarısında olacaktı. Çünkü Bannerlord’un grafikleri ve mekanikleri aşırı şekilde geliştirilmişti. Warband’ın aksine kale fethetmekten kılıç savurmaya kadar tüm detaylar ile ilgilenilmişti. Son çıkan ve çıkış tarihini açıklayan fragman ise bizi resmen Orta Çağ’a ışınladı.

Çıkış tarihi hakkında konuşmak gerekirse oyun Mart 2020’de çıkacak ancak hangi gün çıkacağına dair bir bilgi verilmedi. Ek olarak oyun Mart’ta Steam’e Erken Erişim olarak çıkıp tahminlere göre Eylül’de tam sürüm olarak karşımızda olacak.

Resmi tanıtım videosu:

Daha fazla oyun haberinden haberdar olmak istemez misiniz? O zaman sizi Oyun Gezgin’e alalım, güncel haberlerden uzak kalmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir