Steam içerisinde her hafta onlarca oyun yayınlanıyor. Aralarında gözden kaçırdığınız güzel oyunlar olabiliyor. Bizde Oyun Gezgin ekibi olarak size son zamanlarda çıkan ve oynamanız gereken 5 oyunu listeledik. Birbirinden farklı 5 oyun:

1. Death Crown

Steam Sayfası

Çıkış Tarihi: 23 Ağustos

Yapımcı & Yayımcı: CO5MONAUT

Fiyat: Şuanda İndirimli 14,80TL , İndirimsiz 18,50TL

Bu oyun bizi çizimler arasında giden uzun süreli bir serüvene sokuyor. 1 Bit strateji oyunu olarak geçen bu oyundaki amacımız birliklerimizi yöneterek diğer kralları tahttan indirmek. Oyun özellikle düşük sisteme sahip kişilerin keyifli vakit geçirmesine olanak sağlıyor. Sadece 2GB ram ve 300Mb alan isteyen bu oyun strateji severlerin saatlerce oynayabileceği bir oyundur.

2. Hobs

Steam Sayfası

Çıkış Tarihi: 20 Ağustos

Yapımcı & Yayımcı: Tenekekafalarstudios

Fiyat: Ücretsiz

Bir Türk YouTube kanalı olan Teneke Kafalar tarafından yapılan bu oyun 8 bit bir kart oyunudur. Oyun içerisinde elde edeceğiniz kartlar ile rakibinizi yenmek için farklı farklı stratejiler ve desteler deneyebileceğiniz bir kart oyunudur. Oyun neredeyse hiç sistem istememekle beraber sadece 100Mb depolama alanı istiyor. Kart oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyundur.

3. Trollskog

Steam Sayfası

Çıkış Tarihi: 20 Ağustos

Yapımcı & Yayımcı: Andreas Carlson

Fiyat: 20,50TL

Age of Empires’ı andıran oyun yapısıyla köy kurup etraftaki alanları keşfederek düşmanlarınızla savaşmanızı temel alan bir oyundur. Bu oyun alanındaki diğer oyunlarının aksine geliştirilmiş grafikleriyle ve mekanikleriyle dikkat çekmektedir. Sistem gereksinimleri ise orta seviye bilgisayarların rahatça kaldırabileceği düzeydedir. 4GB ram ve 500Mb boş alan istemektedir.

4. Plunge

Steam Sayfası

Çıkış Tarihi: 23 Ağustos

Yapımcı & Yayımcı: Spooky Buns

Fiyat: Şuanda indirimli 13,95 Normal fiyatı 15,50

Oyunun amacı, oyun içerisindeki yolları geçerek alta inmeye çalışmak. Tabi bu o kadar kolay bir iş değil. Artan katlara göre zorlaşan yollar ve düşmanlar bulunuyor. Belli katlarda ise güçlü Bosslar bulunuyor. Ayrıca oyun içerisinde kazanacağımız kartlar ile karakterimizin gücü, hızı ve direnci gibi şeylerini arttırabiliyoruz. Orta seviye bilgisayarlarda rahatça oynanabilecek bu oyun 4GB Ram, i3 işlemci ve 2GB alan istemektedir.

5. A Summer with the Shibu Inu

Steam Sayfası

Çıkış Tarihi: 23 Ağustos

Yapımcı & Yayımcı: Spooky Buns

Fiyat: Şuanda indirimli 14,02 Normal fiyatı 16,50

Oyun içerisinde insanlar yerine köpekler bulunan bir dünyada verdiğimiz kararlar ile oyunun hikayesini şekillendiriyoruz. Macera ve Eğlence temalı olan bu oyun içerisinde 10’dan fazla son ve hikaye içerisinde 70,000’den fazla hikaye kelimesi bulunduruyor. Eğer İngilizceniz iyi ise severek oynayabileceğiniz bu oyun için çok sisteme ihtiyacınız yok.  1GB Ram ve 900Mb boş alan bu oyun için yeterlidir.

Bu tür makalelerin devamı için sitemizin portalını takip etmeyi unutmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir