NBA 2K20

Oyun dünyasında en çok ilgi gören oyun serisi olan NBA yeni seri oyunu ile karşımızda! NBA2K20. Basketbol hayranlarının yıllardır takip ettiği serinin devamı olan NBA2K20 gelmek üzere. Önceki serilerinden bildiğimiz gibi oynayış biçimi mekanikleri ve görselliği ile bize sunduğu basketbol atmosferi bir hayli iyi derecede. Önceki serileri oynayan oyuncuların tek dert ettiği nokta “Para Tuzağı” para vermek şart değil fakat para vermeden oyunda gelişmek çok zor(du) umarız yeni oyunumuzda bu sıkıntı ortaya çıkmaz. Artıları ve eksileri ile bol bol konuşacağımız oyunumuz bakalım ne zaman çıkıyor?

Yeni gelen bilgiler ile oyun 6 Eylül 2019 Tarihinde çıkması planlanıyor. NBA2K20 türünün en iyi oyunu olacak gibi grafikleri ve oynayış biçimi bunları bize açık bir şekilde söylüyor. Dün PlayStation kanalında yayınlanan oyun hakkındaki video bizlere baya bir ışık kaynağı oldu.

Basketbol sahalarından mahalleye kadar ne olabileceğini tanımlıyor yeni NBA serisi. Gerçek dünyadaki basketbol heyecanı çok güzel bir derecede oyuna yansıtılmış ve kültüre bir adım daha yaklaştırılmış. Kısacası oyun sınırları zorlamaya devam ediyor!

Yayınlanan videoda terleme efekti oyuncu sakatlanması gibi olaylara yer verilmiş röportajlar, konuşmalar, mimikler cidden oyunu daha gerçekçi bir hale getirilmiş ayrıca oyuncuların fiziği geliştirilmiş ve oyuncuların topu savunma biçimi değiştirilmişe benziyor oyunun zorluk olarak bir tık üst derecede olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun yapay zekası geliştirildiyse keyfimizi ikiye katlayacağı kesin! yani özetle oyun herkesi fazlasıyla tatmin edecek seviyeye gelmiş.

Oyunun gelecek haberleri için Oyun Gezgin’i takipte kalın, güncel haberleri kaçırmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir