Need for Speed: Heat

Oyunu Türk Telekom üzerinden satın alanlara özel bir araba hediye veriliyor. Verilen araç Mitsubishi Lancer Avolution X. Electronic Arts şirketinin bir süre gizlediği ve geçtiğimiz haftalarda bilgilerini bizimle paylaştığı yeni oyun “Need for Speed Heat” yarış oyuncuları için merakla bekleniyor. Hem gündüz hem de gece yarışların olduğu oyunun henüz bizlere ne sunacağı belli değil fakat diğer Need for Speed oyunlarına bakarsak önümüze muhteşem şeyler sunacağı muhtemel. Ayrıca oyunun ilk önizlemesi oyunda bol aksiyonun mevcut olduğunu gösteriyor.  Oyunun piyasaya sürülmesine henüz 1-2 ay var fakat ön siparişlerden sipariş edebilir oyunu Türk Telekom aracılığı ile satın alabilirsiniz. Oyunun piyasaya sürülmesine hala birkaç ay var ancak oyunun ön siparişleri farklı platformlarda bir bir başlamış durumda. Şimdiyse Türk Telekom‘un dijital oyun platformu olan “Playstore“, Need for Speed Heat‘i ön sipariş için uygun hale getirdi. 8 Kasım‘a hala çok uzun bir süre olsa da bu oyunu, Türk Telekom aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Oyun aslında hem konsollarda hem oyun mağazasında hem de Electronic Arts‘ın kendi oyun platformu olan Origin‘de satın alınabiliyor. Ama fiyatlara bakıldığında Need for Speed Heat‘ın Türk Telekom‘un platformunda daha uygun bir fiyata olduğunu söylemek mümkün. Çıkacak bu yeni oyunu Türk Telekom üzerinden satın alırsanız bir avantajınız olacak. Bu avantajınızdan birisi vazgeçilmez araba modellerinden birisi olan Mitsubishi Lancer Evolution X. Oyunu  Playstore üzerinden alırsanız bu araca sahip olarak başlıyorsunuz. Üstelik Need for Speed için geliştirilme aşamasında olan uygulama sayesinde araçlarını şimdiden modifiye edebileceksiniz.

Türk Telekom‘un platformu Playstore‘a eklenen Need for Speed Heat‘ın fiyatı 360 TL. Üstelik Türk Telekom‘un “Evde İnternet” müşterileri internet faturasına 12 ay taksit ile bu oyuna sahip olabiliyor. Eğer sizde bu oyuna sahip olmak isterseniz  buradan oyuna gidebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir