Neymar JR, Fortnite Oyununa Geliyor – 2021

Son yılların en büyük Battle Royale oyunlarından biri olan Fortnite, oyuna yeni karakterler getirmeye devam ediyor. Ancak bu sefer ki getirilen karakter bir başka. Oyunun resmi internet sayfasında yapılan habere göre, ünlü futbolcu Neymar JR artık Fortnite evreninde yer alacak.

Bundan önce de bazı ünlü isimleri kendi evrenine ekleyen oyunun bu seferki hamlesi gündeme oturdu. Futbolseverlerin neredeyse hepsinin yakından tanıdığı ünlü Brezilyalı futbolcu Neymar JR’ı bundan sonra Fortnite evreninde savaşırken görebileceksiniz. Sahada mücadeleci tavrıyla bilinen Neymar JR, bu konudaki hünerlerini bu sefer de oyun dünyasında sergileyecek. Oyun aynı zamanda bu hamlesiyle, PUBG, Apex Legends gibi diğer rakiplerine de bu hamlesiyle gözdağı vermiş oldu.

Neymar JR’ın Fortnite’a Gelişi Bir Video İle Duyuruldu

Ünlü Battle Royale oyunu Fortnite, Neymar JR’ın oyuna eklenişini yayınladığı bir videoyla duyurdu. Yayınlanan videoda, Neymar JR’ın oyuna 2 adet köstüm ve 2 adet skin ile geleceğini de görmüş olduk.

Oyuna Ödüllü Neymar JR Kupası Eklenecek

Aynı zamanda Puma ile de bir ortaklık anlaşması sağlayan oyun, Neymar JR Kupası adı altında bir turnuva düzenleyerek oyuncularına özel tasarım bir futbol ayakkabısı hediye edeceğini duyurdu. Siz de 8’e 8’lik çatışmaya dahil olup, takımınızla toplam 200 rakip avlayan ilk ekip olursanız bu ödüle kavuşabilirsiniz.

Aynı zamanda ünlü futbolcu Neymar JR’ın oyuncu olduğunu, hatta Twitch platformu üzerinden yayınlar açtığını birçok hayranı biliyordu. Bu yaşanan gelişmeden sonra, ünlü futbolcuyu yayınlarında bu Battle Royale oyununu oynarken daha sık göreceğiz.

Neymar JR Fortnite'a Geliyor.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken, Neymar’ın oyuna ne zaman ekleneceği de merak konusu oldu. Oyunun vermiş olduğu bilgilere göre, ünlü futbolcuyu 27 Nisan tarihinden itibaren Fortnite dünyasında yapı yaparken görebileceksiniz.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
BBL Esports PUBG Kadrosu Belli Oldu