17 Aralık’dan beri yeni yıla kadar her gün ücretsiz bir oyun verecek olan Epic Games‘in bugünkü verdiği ücretsiz oyun Night in the Woods oldu. Oyunun 33 TL’lik bir satış fiyatı var. Her hafta yeni ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonuna kadar özel bir kampanyaya imza attı. Bu kampanya kapsamında Epic Games kullanıcıları, 15 gün boyunca her gün en az 1 yeni ücretsiz oyuna sahip olabilecekler. Başka platformlarda zaman zaman yüksek bedellerle satılan oyunları ücretsiz olarak sunan Epic Games, bugünse fiyatı 33 TL olan Night in the Woods‘u ücretsiz olarak sundu.

Night in the Woods’un Oynanış Fragmanı

Koleji yarıda bırakan Mae Borowski, daha önce yaşadığı Possum Spring kasabına geri döndüğünde, arkasında bıraktığı hedefsiz yaşama geri dönmek için çabalar. Bu amaçla da eski arkadaşlarıyla yeniden bağ kurmak için harekete geçer. Ne var ki hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. Bütün bunların üstüne ormandaki bir şeyler de karakterimizi huzursuz etmektedir. Keşif ve hikaye odaklı olan bu oyunda onlarca farklı karakterlere tanışıyor ve yeşil, renkli dünyada kendimize bir yol bulmaya çalışıyoruz. Infinite Fall’ın geliştirdiği Night in the Woods, Kickstarter’da aldığı büyük desteğin ardından yayınlanmıştı. 2017 yılında tam sürümü oyunseverlerle buluşan oyunumuzun pek çok genişleme içeriği ve ek paketi bulundurduğunu da hatırlatalım.

Night in the Woods’un Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i5 Quad-Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 32-bit sistemlerde 2GB üzeri sanal bellek gerekir.

Night in the Woods’u bedava almak istiyorsanız buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oyunun resmi sitesini ziyaret etmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Daha fazla oyun ile ilgili haber okumak istiyorsanız buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


administrator

3 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir