Microsoft’un Xbox Game Pass kütüphanesinde mevcut abonelik almış kullanıcılar için 100’ün üzerinde oyun bulunmaktadır. Bu oyunları ücretsiz olarak zamanı geldiğinde oynayabilirler. Game Pass, paranızın karşılığını çok daha fazla verir ve en yeni AAA oyunlarına veya gözden kaçmış olabilecek daha eski, daha az bilinen oyunlara dalmanıza olanak tanır. Kısaca Neftlix’in video oyun hali olarak sayabiliriz.

1- The Witcher 3: Wild Hunt

CD Project RED tarafından geliştirilmiş ve Witcher serisinin en çok popülerliğine yaramış, Microsoft gibi firmaların dikkatini çeken; kan içerikleri de bulunan, üçüncü şahıs nişancı türü rol yapma oyunudur. Oyun birçok çeşitliliğe ve türe yol açmaktadır. Xbox Game Pass’in bu aydaki en çok sevilen oyunlar arasında Ocak ayına girdi.  Bu inanılmaz macerada, kişisel trajeleri ve bu tür savaşların el altından çekilmiş fırsatlarını tasvir etme şeklidir. bu onu olağanüstü kılıyor.

2- Fallout: New Vegas

Fallout’ı çekici kılan şey oyunun hikayesi ve arkasındaki gerçek olaylar. Fallout: New Vegas, kıyamet sonrası dünyada oluşan yerleşkeleri ve ana olayları konu almaktadır. Oyunda neredeyse tüm insanlarla konuşabilme, RPG türüne yaygın parlak fikirleriyle karşımıza çıkmaktadır. Xbox: Game Pass’e gelmesinin arkasındaki sebebin Bethesda’yı satın almasından tahmin ediyoruz. RPG severler için bu oyunu kaçırmayınız.

3- PlayerUnknown’s Battlegrounds

Çoklu oyunculu, 100 kişi arasından hayatta kalmayı amaçlayan ve popüler bir Battle Royale oyunu olan PUBG ise ilk aydan XBOX: Game Pass’e gelmeye başladı. Bluehole Studios’un da yapacağı yeni oyunların yakın zamanda Game Pass’e geleceğinden tahmin ediyoruz. PUBG’nin hissesinden sonra çıkacak oyunlar kaliteli olacaktır elbette.

xbox

4- Doom Eternal

Oyun dünyasının köklü serilerinden ve Arcade Oyun dozunu en iyi yansıtan, gerilim öğelerine sahip Doom Eternal’da Xbox Game Pass’e gelmekte. Kan döktüğümüz, hikaye değil mekaniklerde aratan Doom Eternal’ın Xbox Game Pass’e gelmesinin bir sebebi de üstteki sebepler gibi, Bethesda olacağından tahmin ediyoruz. Kaçırmayın deriz.

5- Alien: Isolation

Bu oyuna heyecanlanmayan ancak genel olarak hikayesi ve anlatım türü olarak en iyi anlatımlara sahip oyun diyebiliriz. Ailen: Isolation, uzaylıların uzay gemisine işgalinden sonra yaşanan hayatı ve oradan kurtulmayı çalışmamızı anlatmaktadır. Hikaye akışkanlığı olarak oyun çok zor ve korkutucu, onun dışında harika bir oyun. Kaçırmayınız.

Oyun Gezgin ile alakalı haberler, içerikler ve replikleri incelemek için de forum sayfamıza uğramayı unutmayın.


2 Yorumlar

  • Muhammet ALDEMİR, 7 Ocak 2021 @ 10:43 Yanıtla

    Xbox Game Pass gerçekten ucuz ve kaliteli bir hizmet. Eksikleri var mı, var tabiiki ama gerçekten güzel bir hizmet.

  • Yiğit Efe Okur, 7 Ocak 2021 @ 11:29 Yanıtla

    İşte bu yüzden Xbox Games Pass 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir