Oyun Haberleri

Outriders Oynamak İçin İpuçları, Tüyolar ( 2021 )

Outriders’ı bilir misiniz? Kendisi yeni çıktı, tıpkı ücretsiz oyun olan Warframe gibi Outriders’da ünlü sosyal medya araçlarıyla popüler oldu. Outriders’ı oynarken fark ettiğiniz ilk şey: binlerce, yüzlerce oyuna benziyormuş gibi. Outriders’dan bahsetmek gerekirse, daha iyi donanımlar elde etmek için bir şeyler ateşlediğiniz bir bilim kurgu üçüncü şahıs nişancı oyunu. Oyunu oynadık ve oldukça keyif verici. Bu ipuçları aynı zamanda site yöneticisi Ömer Baran BİLGİN’in de yardımı bulunmakta, ona da bizzat teşekkür ederim.

Oyun Haberleri

Outriders’da iki deneyim çubuğu bulunur. İlki, karakter ilerlemenize işliyor: Düşmanları öldürün ve görevleri tamamlayın ve çubuğunuz yükseliyor. Yol boyunca, beceri puanları kazanacak ve periyodik olarak yeni yeteneklerin kilidini açacaksınız. Bu arada, World Tier oyunun zorluğunu belirler. Her biri düşmanlarınızı güçlendiren 15 seviye vardır. World Tier atlamak, nadir veya efsanevi teçhizatın düşme oranını artırır ve daha yüksek seviyeli silahları ve zırhları donatmanıza izin verir. Yani bu biraz değiş tokuş.

Her öldüğünüzde, World Tier deneyiminize küçük bir darbe alacaksınız. Bununla birlikte, World Tier’de aşağı inemezsiniz. Örneğin, 7. World Tier’nin en başında ölürseniz, 6. World Tier’de düşmeyeceksiniz. Muhtemelen World Tier ilerlemenizi 0 deneyim puanına düşüreceksiniz. (Bu arada: Zaten başlamış bir savaşı terk etmeye çalıştığınızda, sizi mücadeleye geri dönmeye çağıran 10 saniyelik bir geri sayımı tetikleyeceksiniz. Bu 0’a ulaşırsa, ölüm olarak sayılır ve World Tier deneyiminizi mahveder.)

World Tier Ödülleriniz Varsa Eğer Hızlıca Talep Edin

Yeni bir World Tier’nin kilidini her açtığınızda tatlı bir ödül kazanacaksınız, ancak bunu otomatik olarak alamayacaksınız. World Tier menüsünü (PS5’te Seçenekler düğmesi) açmanız ve manuel olarak talep etmeniz gerekecek. Çoğu zaman, en azından bir seviye kadar, envanterinizdeki her şeyden daha iyi bir silah alırsınız.

Oyun Haberleri

Herhangi bir Eşyanızı Satmayın, Parçalarına Ayırın

Teçhizat satmak size oyunun ana para birimi olan iyi bir hurda parçası verecektir. Çeşitli sosyal merkezlerdeki satıcılardan silah ve zırh satın almak için hurdayı kullanabilirsiniz, ancak en azından oyunun başında ve ortasında bunu yapmak için çok az neden var. O kadar hızlı bir klipte yeni donanımlar bulacaksınız ki, satın aldığınız her şey zaten yarım saat içinde değiştirilecek.

Öte yandan sökme teçhizatı, size oyunun sağlam işçiliği sistemi için gerekli olan değerli kaynaklar sağlayacaktır. Genel olarak, silahları parçalamak size demir verirken, zırh deriye dönüşür. Daha da iyisi, maksimum sağlık, kritik hasar ve bekleme süresi azaltma gibi bir düzine kategoriden belirli nitelikler için parçalar kazanabilirsiniz, bu daha sonra bu nitelikleri diğer teçhizat parçalarında güçlendirmek için kullanılabilir. 

Son olarak, mod kitaplığınızın bir parçası olmayan bir modla donatılmış bir teçhizatı söküyorsanız, bu modu gelecekte kullanım için sınırsız olarak saklayacaksınız. Ekipmanınızı sürekli olarak sökmek, modlama için gerekli kaynaklarda nadiren kendinizi kit bulacağınız anlamına gelir (bir saniye içinde daha fazlası).

Oyun Haberleri

Otomatik yağma yapmayı unutmayın.

D-pad’e basarak, belirli bir alandaki düşmanların düşürdüğü her ekipman parçasını otomatik olarak yağmalayacaksınız. Bir sonraki alana geçmeden önce bunu yaptığınızdan emin olun. Size her şeyi manuel olarak alma zamanından ve enerjisinden tasarruf ettirecek ve bu şeyleri almazsanız, bunun için geri dönemeyeceksiniz. Bir eşik belirleyebilir, böylece yalnızca belirli bir envanter kademesinde veya daha yüksek bir seviyedeki teçhizatı alabilirsiniz, ancak her şeyi toplamamak için çok az neden vardır, çünkü yine kaynaklar çok önemlidir.

Avları atlamayın.

Kelimenin tam anlamıyla adlandırılan Siper Kasabasına gittikten kısa bir süre sonra, ödülleri (zorlu insan düşmanları) ve canavarları (sıra ve sıra yaratıklarının kaiju büyüklüğünde versiyonları) avlayabileceksiniz. Bu avlar sizi daha önce geçtiğiniz bölgelere bazen daha önce temizlediğiniz savaş alanlarına, bazen de yenilerine gönderecek, ancak onları Trench Town’un ötesine geçerken de yakalayabilirsiniz. Bu görevleri günlüğünüze eklemek için aranan posterler (ödüller) ve kanlı leşlere (canavar avları) dikkat edin. Bunları Trench Town’daki salonda geri ödediğinizde, sorunlarınız için destansı bir ganimet parçası elde edeceksiniz.

Cephane değiştirme yeteneklerini deneyin.

Taretler, zaman bıçakları ve ateş kasırgaları kadar seksi değiller, ancak cephanenizin performansını değiştiren yetenekler oyundaki en iyiler arasında. Örneğin, Technomancer’s Blighted Rounds, vurduğunuz herkesi zehirler; etkilenen düşmanlar, sırayla, yakındaki herkesi zehirler. Bu arada Trickster, ateşlediğiniz her merminin gücünü artıran Twisted Rounds adlı bir hareket kullanabilir. Örneğin bir SMG veya LMG ile birleşmenin ne kadar etkili olduğunu hayal edebilirsiniz. ( Önümüzdeki hafta için planlanan Outriders için ilk yamada People Can Fly, Twisted Rounds’un cooldown süresini artırmayı planlıyor çünkü bu çok iyi.)

Oyun Haberleri

Outriders hakkında diğer ilginç bilgiler için buraya, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz!

Daha Fazla İçerik
Assassins Creed Valhalla Korsan Sitelere Düştü 2021