Oyun Haberleri

Oxenfree 2: Lost Signals Duyuruldu, 2021’de Çıkacak

Nintendo, en son indie vitrininden Geliştirici Night School Studio’nun 2016 Oxenfree’nin devamı üzerinde çalıştığı sürpriz bir açıklama ile tamamladı. Oxenfree 2: Lost Signals olarak adlandırılan doğaüstü anlatı odaklı macera oyunu, 2021’de bir süre piyasaya sürülecek. Orijinal oyunun olaylarından beş yıl sonra gerçekleşen Oxenfree 2, birkaç doğaüstü rahatsızlığın nedenini araştırmak için memleketi Camena’ya dönen Riley’nin kontrolünü ele geçirdiğini görüyor. Bu meraklı aksamalar, ilk oyundaki garip çatlaklar gibi garip radyo frekanslarına bağlı gibi görünüyor.

Oxenfree 2 Duyuruldu - Oyun Haberleri

Night School Studio’nun kurucu ortağı ve stüdyo Direktörü Sean Krankel, “Kelimeler, sonunda Oxenfree 2: Lost Signals hakkında konuştuğum için ne kadar mutlu olduğumu ifade etmeye başlayamaz ” dedi. “Oxenfree bizim için çok özel bir oyun ve bu dünyayı tekrar ziyaret etmek inanılmaz bir deneyim oldu. Yeni gelenleri, orijinalin garip, içten ve kişiselleştirilmiş deneyimini koruyan tamamen yeni bir karakter kadrosuyla bir maceraya atılmaya davet ederken oyuncularımızı tekrar ağırlamaya istekliyiz.” Fragmana dayanarak, Oxenfree 2 ilk oyuna çok fazla bağlanacak gibi görünmüyor; bu yüzden muhtemelen bu oyuna atlayabileceksiniz.

Mwm Interactive Genel Müdür Yardımcısı Ethan Stearns,” Oxenfree ve Night School Studio’nun oyunlardaki hikaye anlatımı üzerindeki etkisinin büyük hayranlarıyız ” dedi. “Derin karakterleri ve inanılmaz yazıları ikoniktir ve oyuncuları bu dünyaya geri getirmeye yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. Oxenfree 2: Lost Signals, ilk oyunu oynamamış olanlar için franchise’a bir giriş noktası sunarken, oyunun özünü taşıyan yeni bir hikaye ile oyuncuların orijinali hakkında çok sevdikleri şeylere dayanmaya devam edecek.” Bütün bunlar, Oxenfree’yi atlamamanız gerektiğini söyledi.

Oxenfree 2 Duyuruldu - Oyun Haberleri

Oxenfree’ın ilk oyunu hakkında detaylı bilgiler için buraya, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz!

Daha Fazla İçerik
2020 Yılında Türkiye’de En Çok Oynanan 10 Mobil Oyun